ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

AlmaLinux представляє Engineering Steering Committee для покращення співпраці спільноти

author avatar ProIT NEWS

AlmaLinux OS Foundation оголосив про створення Engineering Steering Committee (ALESCo) для посилення участі спільноти й технічного управління.

Цей новий орган має на меті керувати технічним напрямом дистрибутиву AlmaLinux CentOS – клоном Linux, забезпечуючи його надійність і довгострокову стабільність, повідомляє DevOps.com.

Цей крок відбувся лише через кілька тижнів після того, як AlmaLinux випустила нову версію AlmaLinux 9.4. Цей останній випуск має сумісність із Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 9.4 і підтримку застарілого обладнання, яке Red Hat більше не підтримуватиме.

Коді Робертсон, технічний директор Hawk Host, реселлера вебхостингу, сказав:

«Цей комітет надає структуровану платформу для оптимізації інженерних можливостей усіх, хто бере участь у проєкті AlmaLinux. Створюючи середовище, де прозорість має першорядне значення, ми не лише залучаємо інженерів, але й вітаємо неінженерів на рівних як ключову частину вибухового зростання AlmaLinux».

ALESCo, який отримав назву Контроль повітряного руху для інженерних питань, контролюватиме й керуватиме технічними рішеннями у співпраці з різними групами спеціальних інтересів (SIG).

Комітет був запропонований членами групи інфраструктури Джонатаном Райтом, керівником інфраструктури AlmaLiunx, і Коді Робертсоном.

Він відповідатиме за:

  • Технічний нагляд за операційною системою.
  • Прозорість інженерних рішень.
  • Зберігання фокусу на довгостроковій стабільності.
  • Управління релізами.
  • Підтримку SIG.

Для DevOps це означає, що AlmaLinux має бути кращим і більш гнучким для спільноти користувачів, аніж Red Hat.

AlmaLinux вже показала, що готова відійти від RHEL, щоб покращити безпеку та забезпечити підтримку старішого обладнання. Сподіваємось, цей крок допоможе їм додати інші покращення.

Правління AlmaLinux OS Foundation призначило перших членів ALESCo (нового голову та нових членів призначатимуть кожні 6 місяців). Цей підхід спрямований на сприяння різноманітному лідерству. У цьому контексті різноманітність означає, що AlmaLinux хоче прислухатися до своїх клієнтів та інших учасників, таких як автори технологій і розробники.

Також AlmaLinux хоче зберегти авторитет спільноти Linux і забезпечити прозорість ухвалення рішень. Усі зустрічі ALESCo будуть публічними, а подробиці розголошуватимуться.

Читайте також на ProIT, що Microsoft впроваджує ШІ у робочі процеси DevOps: всі нові інструменти.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.