ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

App Center Ubuntu тепер підтримує встановлення локальних пакетів DEB

author avatar ProIT NEWS

9to5 linux.com ділиться хорошими новинами для користувачів Ubuntu, які використовують останні випуски Ubuntu 23.10 (Mantic Minotaur) або Ubuntu 24.04 LTS (Noble Numbat), оскільки програму App Center було оновлено, щоб дозволити інсталяцію локально завантажених пакетів DEB.

У випуску Ubuntu 23.10 компанія Canonical замінила Центр програмного забезпечення Ubuntu на програму App Center, яка діє як графічний інтерфейс для Snap Store від Canonical, та усунула можливість обробки локально завантажених пакетів DEB.

Ця проблема продовжилася з випуском Ubuntu 24.04 LTS. Програма App Center не дозволяла користувачам встановлювати пакунки у форматі файлу DEB, завантажені з інтернету, крім інших проблем, пов’язаних із нею, наприклад неможливості оновити всі пакунки одночасно до найновішої версії.

Звичайно, досвідчені користувачі можуть використовувати командний рядок, щоб установити пакети DEB, які вони завантажили з інтернету, але як щодо новачків або тих, хто покладався на Центр програмного забезпечення Ubuntu для встановлення пакетів DEB?

App Store тепер підтримує встановлення пакетів DEB, завантажених ззовні.

Щоб гарантувати безпеку користувачів під час встановлення пакетів DEB з інтернету, App Center відобразить повідомлення про те, що пакет може бути небезпечним і що користувачі повинні переконатися, що вони довіряють походженню цих програм перед їх встановленням.

Встановлення сторонніх пакетів DEB наразі підтримується в edge-каналі App Center (snap-store), а також містить виправлення проблеми, через яку ви не можете оновити всі знімки за допомогою параметру «Оновити все» у розділі «Керування».

Оновити App Center до edge-каналу так само просто, як...

sudo snap refresh snap-store --channel=latest/edge

Canonical також оновила інсталятор Ubuntu Desktop із можливістю відновлення повідомлень про помилки, наданих в Ubuntu 23.10, коли використовується експериментальна опція повного дискового шифрування з апаратною підтримкою, щоб користувачам було легше зрозуміти, чому вони не можуть вибрати цю опцію як підтримку локальних шляхів до файлів для параметру автоматичного встановлення.

Читайте також на ProIT: Canonical випускає Ubuntu Core 24 для IoT, Edge і вбудованих пристроїв.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.