ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple нарешті планує додати програму «Калькулятор» для iPad

author avatar ProIT NEWS

За інформацією джерела Mac Rumors, компанія Apple нарешті планує додати програму «Калькулятор» для iPad через 14 років після запуску пристрою.


iPadOS 18 включатиме вбудовану програму «Калькулятор» для всіх моделей iPad, які сумісні з оновленням програмного забезпечення, яке, як очікується, буде представлено під час вступної доповіді щорічної конференції розробників Apple WWDC 10–14 червня.

Минулого тижня AppleInsider повідомляв, що macOS 15 матиме оновлену програму «Калькулятор» зі змінним розміром вікна, інтеграцію із програмою Notes, бічну панель зі списком останніх обчислень тощо. Поки немає офіційних підтверджень, але можливо, що оновлена ​​програма для Mac базуватиметься на новій програмі для iPad.

Відсутність офіційного застосунку «Калькулятор» на iPad є давнім мемом у соціальних мережах, враховуючи, що це – базовий інструмент. Весь цей час користувачі iPad повинні були завантажувати сторонні програми-калькулятори з App Store, такі як PCalc і Calcbot.

Очікується, що перша бета-версія iPadOS 18 буде випущена відразу після виступу на WWDC, а широкомасштабне оновлення має вийти вже у вересні.

Користувачі тепер очікують на можливість користування Instagram і WhatsApp на iPad.

Нагадаємо, незабаром з’явиться новий iPad Air: ось п’ять речей, яких варто очікувати.

На 7 травня Apple анонсувала спеціальну подію Let Loose. Очікується, що захід буде зосереджений на новому обладнанні та аксесуарах для iPad.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.