ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

macOS Sequoia: Apple оновила свій шаховий застосунок вперше із 2012 року

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple анонсувала macOS Sequoia або macOS 15 на WWDC 2024.

Крім низки покращень, нова версія macOS також приносить несподіване оновлення для гри в шахи, яка попередньо встановлена ​​на кожному Mac.

З macOS Sequoia шахи від Apple було перебудовано з новою, сучаснішою графікою. Глянцевий фон замінено новим зернистим градієнтом, а дошка й елементи тепер мають яскравіші та реалістичніші текстури.

Однак у той час як у попередній версії гри було чотири різні стилі, у новій лише три: дерево, мармур і метал (траву видалено). Ще одна річ, якої не вистачає в новій версії, це можливість вибору різних стилів для дошки та фігур.

Тим не менш, приємно бачити, що Apple все ще піклується про цю класичну гру для macOS.

Гра в шахи від Apple бере початок із часів NeXTSTEP, попередника Mac OS X, і пізніше була перенесена на останні версії операційної системи. Востаннє Apple оновлювала гру у 2012 році з випуском OS X Mountain Lion.

У той час гра отримала інтеграцію Game Center і незначні графічні налаштування.

Докладніше про macOS Sequoia

З macOS 15 Sequoia користувачі мають нові способи скористатися перевагами функцій безперервності між Mac та iPhone. Наприклад, тепер користувачі можуть не лише віддзеркалювати екран свого iPhone на Mac, але й взаємодіяти з екраном iPhone.

Також Apple представила окрему програму Passwords для macOS Sequoia, що дає змогу користувачам легко керувати своїми паролями без потреби у сторонніх програмах. Пізніше цього року Apple Intelligence увімкне багато функцій на основі ШІ для Mac.

macOS Sequoia стане доступною цієї осені. Зараз доступна попередня версія для розробників, а публічна бета-версія буде випущена наступного місяця.

Читайте також на ProIT: Apple анонсувала Apple Intelligence: персональні моделі ШІ для iPhone, iPad і Mac.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.