ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple планує більше ШІ у Vision Pro

author avatar ProIT NEWS

Плани Apple зі штучним інтелектом виходять за межі раніше оголошених запусків Apple Intelligence на iPhone, iPad і Mac.

За інформацією Марка Гурмана із Bloomberg, компанія також працює над впровадженням цих функцій у свої гарнітури Vision Pro.

Якщо Apple Intelligence, а це цілий набір функцій, включно з покращеною Siri, інструментами корекції та спеціальними емодзі, є ключовим фактором для майбутнього Apple, чому б йому не бути доступним на всіх останніх гаджетах компанії?

На думку Гурмана, Apple Intelligence не запускатиметься на Vision Pro цього року. Головне завдання компанії полягає в тому, щоб переглянути, як ШІ-функції виглядатимуть у змішаній реальності, а не на екрані MacBook або iPhone.

Говорячи про продажі Vision Pro, Гурман повідомив, що Apple також вносить зміни у спосіб демонстрації гарнітури в магазинах, додаючи можливість для потенційних покупців переглядати свої медіафайли на Vision Pro, а також змінюючи пов’язку на голову із Solo Loop на Dual Loop для більшого комфорту.

Tech Crunch також наводить чутки від аналітика Мін-Чі Куо, який зазначив, що останнє його дослідження ланцюга постачання наводить на думку, що компанія планує масово виробляти AirPods з інфрачервоними камерами до 2026 року. Ці нові AirPods можуть підтримувати нові можливості просторового аудіо та управління жестами, коли використовуються із Vision Pro.

Раніше ми повідомляли, що Apple припиняє роботу над своєю наступною гарнітурою Vision Pro, оскільки аналітики та партнери по ланцюгу постачання повідомили про уповільнення продажів поточного пристрою.

Поширена думка, що компанія планує розділити лінійку продуктів Vision на дві моделі: одну Pro та одну дешевшу стандартну модель.

Очікується, що нова версія Vision Pro матиме менше функцій і буде продаватися за нижчою ціною (орієнтовно за $1500).

Зауважимо, що оригінальний Vision Pro коштує $3499. Apple поки що не надавала офіційних коментарів.

Раніше ми повідомляли, що Apple може укласти угоду про співпрацю з Meta щодо ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.