ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Apple припиняє роботу над Vision Pro і зосереджується на випуску дешевшої гарнітури Vision наступного року

author avatar ProIT NEWS

Mac Rumors повідомляє, що Apple припиняє роботу над своєю наступною гарнітурою Vision Pro, оскільки аналітики та партнери по ланцюжку постачання повідомили про уповільнення продажів поточного пристрою.

Поширена думка, що компанія планує розділити лінійку продуктів Vision на дві моделі: одну Pro і одну дешевшу стандартну модель.

Повідомляється, що протягом останнього року компанія депріоритезувала наступну гарнітуру Vision Pro, поступово призначаючи для проєкту менше співробітників.

Apple спочатку переключила увагу на зниження вартості компонентів моделі першого покоління і створення оновленого дисплея для наступної моделі. Тепер компанія, очевидно, повідомила принаймні одному зі своїх постачальників, що призупинила роботу над наступним поколінням гарнітури Vision Pro. Він все ще продовжує роботу над більш доступним продуктом Vision із меншою кількістю функцій.

Компанія нібито почала роботу над дешевшим пристроєм Vision у 2022 році під кодовою назвою «N109». Мета полягає в тому, щоб продавати цю модель приблизно за таку саму ціну, як висококласний iPhone.

Коли Apple почала роботу над пристроєм, вона планувала випустити його наприкінці 2024 року, але станом на початок цього року у нього все ще не було надійного прототипу. Кажуть, що компанія намагалася знайти способи знизити витрати на модель, не жертвуючи надто багатьма функціями. Це означає, що вона, ймовірно, прослизне після переглянутої дати випуску в кінці 2025 року.

Очевидно, що Apple хоче зберегти високоякісні компоненти дисплея Vision Pro у недорогій моделі, які є одними з найдорожчих компонентів у пристрої.

Один постачальник, який виробляє ключові компоненти для Vision Pro, очевидно, скоротив виробництво на 50% у травні після отримання прогнозу від Apple, який передбачав менший попит, ніж очікувалося. Інформація від цього постачальника свідчить про те, що цього року компанія випустила не більше 500 тисяч одиниць Vision Pro і не планує виробляти значно більше до серпня.

Очікується, що нова версія Vision Pro матиме менше функцій і буде продаватися за нижчою ціною (орієнтовно за $1500). Зауважимо, що оригінальний Vision Pro коштує $3499. Apple поки що не надавала офіційних коментарів.

Pаніше ми повідомляли, що на WWDC Apple представила низку невеликих покращень. Одним із найкращих покращень для Vision Pro є те, що гарнітура показуватиме вашу клавіатуру, коли ви перебуваєте у віртуальному середовищі. Функція не ідеальна. Вона в основному розроблена для роботи з Magic Keyboard і під час тестування непослідовно розпізнає механічну клавіатуру.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.