ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple Watch Series 10 може отримати ультрарозмірний екран

author avatar ProIT NEWS

Ось кілька потенційно хороших новин для власників Apple Watch, які заздрять екрану Apple Watch Ultra: Apple Watch Series 10 може отримати такий самий розмір екрана, як і 49-міліметровий годинник компанії. Про це повідомляє The Verge.

Це на додаток до інших можливих удосконалень, як-от тонший корпус і новий чип, який міг би закласти основу для деяких покращень штучного інтелекту в майбутньому, згідно з останнім інформаційним бюлетенем Power On від Марка Гурмана для Bloomberg.

Чутки про екрани підтверджують CAD-рендер минулого місяця, який показував годинник Series 10 із дводюймовим дисплеєм.

Гурман каже, що інакше годинник не матиме жодних серйозних змін у дизайні. Якщо це означає відсутність магнітних кріплень для ремінців для годинників чи щось інше, це добре.

Що стосується нових датчиків, то, за словами експерта, Apple працює над двома великими оновленнями датчиків здоров’я.

Повідомляється, що компанії не вдалося перевірити надійність свого тонометра. Відсутність можливості використовувати заборонений датчик кисню в крові заважає її зусиллям додати функцію виявлення апное уві сні.

За даними джерел, Apple планує створити дешевшу версію Apple Watch SE, щоб привести ціни у відповідність до Galaxy Watch FE від Samsung за $199. Один зі способів зробити це — жорсткий пластиковий корпус. Це могло б зробити годинник дешевшим і, можливо, легшим. Можна згадати принаймні ще один продукт Apple, який міг би виграти від подібного рішення (Vision Pro).

Марк Гурман стверджує, що компанія планує випустити Watch Ultra 3, але не слід чекати великих візуальних змін. Згідно з наявною інформацією, він отримає новий чип, який буде працювати на Series 10.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple випустила watchOS 10.2 для Apple Watch: що нового.

Також ми писали про всі чутки й очікування від iOS 18.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.