ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Apple Watch X: що відомо на цей час?

author avatar ProIT NEWS

Наразі було випущено дев’ять офіційних серій Apple Watch, які представляють загалом 13 моделей, включно з різними моделями Ultra та SE.

Компанія Apple намагається дотримуватися чіткого графіка випуску своїх годинників, випускаючи новий Apple Watch щороку. Apple Watch Series 9 вийшли у 2023 році, тобто Apple Watch Series X плануються цього року, повідомляє Read Write.

Існують різні події Apple, які можуть стати ідеальним плацдармом для представлення смартгодинників цього року, але більшість очікує, що ми почуємо про нову модель вже у вересні.

Якою може бути ціна на Apple Watch X

Зазвичай є два розміри корпусу для Apple Watch, тому слід очікувати того ж і для 10-ї серії. Якщо ціни залишаться такими ж, як у випусках 2023 року, то рекомендовані роздрібні ціни будуть такими:

  • Apple Watch Series X (41 мм): $399.
  • Apple Watch Series X (45 мм): $429.

Це тільки для базової версії. Якщо вам потрібні такі додаткові функції, як стільниковий зв’язок, то необхідно буде додатково заплатити $100. Інші технічні характеристики, такі як матеріали корпусу (наприклад, титан), також додадуть до вартості смартгодинників.

Чутки про особливості Apple Watch X

Нова серія Apple Watch скоріше за все буде оснащена найновішою версією watchOS. Вважається, що WatchOS 11, дебют якої очікується разом із новим пристроєм, включає деякі функції ШІ, наприклад розумнішу версію голосового помічника Apple Siri.

Витоки варіантів дизайну допомогли YouTuber Shea створити найточнішу ілюстрацію того, як може виглядати Series X. Ймовірно, годинник матиме тонший дизайн і збільшений екран, новий магнітний роз’єм і нові датчики.

Розбираючись у більш детальних характеристиках Apple Watch X, Марк Гурман із Bloomberg обіцяє різке оновлення.

Розумні годинники завжди були пов’язані з моніторингом здоров’я. Гурман повідомляє, що до набору функцій для здоров’я та фітнесу Apple Watch буде додано засіб перевірки артеріального тиску. Ймовірно, що ця функція також буде ексклюзивною для Apple Watch X. За його словами, Apple Watch X також може допомогти виявити апное уві сні завдяки моніторингу серцевого ритму.

Apple Watch X матиме тонший корпус, а вся модель буде легшою за своїм дизайном. Це може означати певні компроміси щодо швидкості, батареї тощо, якщо компанія не придумає розумного способу обійти цю потенційну перешкоду.

Apple відома своїми браслетами, які дозволяють налаштувати їхній колір, дизайн і стиль. За словами Гурмана, браслети для Apple Watch X можуть отримати магнітне кріплення, створюючи простір всередині годинника для більш технологічного обладнання. Однак це матиме свої недоліки, адже будь-які старі ремінці більше не будуть сумісними з новою моделлю.

Поки що у компанії не підтвердили нічого з цих чуток, навіть не було офіційного оголошення про Apple Watch X. Але якщо Apple не порушить свою 10-річну традицію цього року, то можемо очікувати нову модель Apple Watch незалежно від її назви чи функцій.

Читайте також на ProIT: Apple досліджує розробку персональних домашніх роботів після того, як відмовилася від проєкту електромобіля.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.