ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Автономна програма Apple Passwords синхронізується на iOS, iPad, Mac і Windows

author avatar ProIT NEWS

На WWDC 2024 Apple показала нову програму Passwords, яка розширює наявні функції iCloud Keychain і синхронізує паролі користувачів на більшій кількості пристроїв.

Як повідомляє The Verge, компанія випускає окрему програму для керування паролями та ключами доступу на більшій кількості пристроїв, включно з гарнітурою Apple Vision Pro й комп’ютерами Mac, iPhone та iPad. Також вона синхронізується із ПК через програму iCloud для Windows.

Одна з великих переваг полягає у тому, що програма Apple Passwords буде ще глибше інтегруватися з вашими логінами Apple та налаштуваннями сімейного доступу, ніж інші варіанти, такі як 1Password або Bitwarden. Завдяки підтримці Apple це може здатися безпечнішим варіантом для людей, наляканих порушеннями безпеки, яких зазнали інші, наприклад LastPass.

Протягом багатьох років користувачам Apple доводилося отримувати збережені паролі з вікна налаштувань Safari, а потім із системних налаштувань Mac або налаштувань iOS. Тепер же у застосунку Passwords все в одному місці, включно з кодами підтвердження і сповіщення безпеки.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple анонсувала Apple Intelligence: персональні моделі ШІ для iPhone, iPad і Mac.

Також ми повідомляли, що компанія інтегрує ChatGPT в iOS 18.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.