ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

Бета-версія Windows 11 KB5039319: що нового?

author avatar ProIT NEWS

Windows 11 KB5039319 тепер доступна для користувачів бета-версії, і вона переводить ОС до збірки 22635.3785. Збірка Windows 11 22635.3785 містить багато нових покращень, наприклад підтримку списків переходів у меню «Пуск», покращену роботу Spotlight тощо.

Windows Latest зазначає, що більшість із цих можливостей розгортається поступово, тому постійно перевіряйте наявність оновлень ОС і програм у Microsoft Store. Як і завжди, Microsoft використовує CFR (Control Feature Rollout), щоб звести до мінімуму розгортання оновлення.

Якщо ви не можете дочекатися змін, то увімкніть опцію «Отримувати останні оновлення, щойно вони стануть доступними», щоб отримати їх раніше.

У Windows 11 KB5039319 ви помітите список переходів, коли клацнете піктограму програми, закріплену в меню «Пуск». Для тих, хто не знає, jumplist – це розширене контекстне меню з більшою кількістю функцій та опцій, пов’язаних із програмою. Уже можна відкрити список переходів для програм, закріплених на панелі завдань, але тепер він також з’являється в меню «Пуск».

список переходів для інструмента фрагментації в меню «Пуск» у Windows 11

Як показано на знімку екрана вище, ви можете відкрити список переходів для програми, як Snipping Tool, щоб негайно зробити знімок екрана. Також можна запланувати автоматичний знімок екрана за 3, 5 або 9 секунд.

Параметри списку переходів відрізняються для кожної програми. Однак вони ідентичні параметрам, які з’являються, коли ви клацаєте правою кнопкою миші будь-яку програму, закріплену на панелі завдань.

список переходів панелі завдань для інструмента фрагментації в Windows 11

Оновлений робочий стіл Spotlight

Кілька тижнів тому Microsoft випробувала новий спосіб взаємодії з піктограмою Spotlight на робочому столі у Windows 11. Зміна тепер доступна з Windows 11 KB5039319.

Щоб спробувати новий досвід Spotlight, натисніть правою кнопкою миші піктограму на робочому столі, щоб відкрити розширене контекстне меню з деталями зображення й іншими налаштуваннями.

новий робочий стіл у Windows 11

Натискання піктограми відкриває цільову сторінку Bing, а подвійне натискання запускає Spotlight у повноекранному режимі.

Надсилайте файли на свій телефон за допомогою Windows Share

Тепер ви можете надсилати файли безпосередньо на свій телефон за допомогою вікна Windows Share. Спільний доступ до файлів був можливий завжди, але раніше значок мав напис «Phone Link». Microsoft змінила його на «Your Phone».

опція мого телефону для спільного доступу до файлів у Windows Share

Перед тим, як надавати спільний доступ до файлів через Windows Share, вам все одно потрібно буде попередньо створити пару між телефоном і переконатися, що він підключений до ПК.

Автоматичне збереження Snipping Tool

Інструмент Snipping Tool тепер автоматично зберігатиме зроблені відеокліпи в папку Videos у бібліотеці.

Ви можете керувати цією функцією, налаштувавши перемикач «Автоматично зберігати записи екрана» в налаштуваннях програми.

параметри автоматичного збереження відеокліпів у інструменті фрагментації у Windows 11

Як показано на знімку екрана вище, KB5039319 додає функцію «Автоматично зберігати записи екрана». Коли автозбереження активне, ви побачите сповіщення про те, що відео буде збережено автоматично, коли ви записуєте кліп за допомогою інструмента Snipping.

Окрім цих нових доповнень функцій, Microsoft Store отримує деякі зміни, щоб пришвидшити процес оплати.

Згідно з офіційною публікацією у блозі, Microsoft також виправила кілька помилок. Зокрема проблему, через яку меню «Пуск» не відкриває «Параметри», коли ви клацаєте значок свого профілю.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft призупиняє розгортання Windows 11 24H2.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.