ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

«Безкоштовна» програма Premium Push дає користувачам X сині значки, яких вони не просили

author avatar ProIT NEWS

План Ілона Маска застосувати безкоштовне членство Premium до облікових записів із щонайменше 2500 підписниками, які платять за Premium, мав неочікуваний побічний ефект. Про це повідомляє The Verge.

Як сказав Ілон Маск, X роздає безкоштовні членства Premium і Premium Plus обліковим записам із великою кількістю підтверджених підписників. Кілька користувачів X у середу повідомили, що бачать знайому синю позначку «Перевірено» (Verified) поруч зі своїми акаунтами, незважаючи на те, що вони не платили за платний рівень підписки X.

Минулого тижня посадовець оголосив, що облікові записи X із понад 2500 перевіреними підписниками отримають безкоштовне членство Premium. А облікові записи із понад 5000 – безкоштовне членство Premium Plus.

До поглинання Маском перевірений символ на платформі, раніше відомій як Twitter, зазвичай застосовувався до знаменитостей, політиків, журналістів та інших осіб, які були визнані в очах громадськості. Після того, як платформа запровадила платну перевірку, таку синю мітку кожен міг отримати разом із придбанням преміум-членства.

Раніше підтверджені користувачі X, які відмовлялися платити, втратили свої сині галочки. Зрештою їх додали до багатьох облікових записів із понад 1 мільйона підписників. Однак верифікацію отримали й облікові записи багатьох людей, які вже померли, або просто не вимагали цього.

Тепер же багато впливових облікових записів X із десятками чи сотнями тисяч підписників знову позначено або буде позначено, подобається їм це чи ні. Зауважимо, що багатьом не подобається.

Згідно зі скриншотом Пітера Кафки з Business Insider, користувачі X, які пройшли перевірку за останньою схемою, отримали повідомлення такого змісту:

Раніше ProIT повідомляв, що X тестує adult content (NSFW).

Також нещодавно ми писали, що X надає синю галочку верифікації терористичним групам.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.