ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Чутки: Pixel 9 і 9 Pro використовуватимуть ультразвуковий датчик відбитків пальців

author avatar ProIT NEWS

Відтоді як Pixel 6 перейшов на датчик відбитків пальців під дисплеєм, користувачі скаржилися, що продуктивність розблокування є регресією з часів Pixel Imprint. З роками продуктивність покращилася.

Як повідомляє 9to5 google.com, за чутками, у серії Pixel 9 буде ультразвуковий датчик відбитків пальців.

Pixel 9 і 9 Pro отримають ультразвуковий датчик відбитків пальців, зокрема Qualcomm 3D Sonic Gen 2. При цьому Pixel 9 Pro Fold буде триматися свого бічного датчика, вбудованого у кнопку живлення.

Нечутні звукові хвилі зчитують малюнок і створюють відтворення відсканованого відбитка пальця. Він використовується на Galaxy S24 Ultra від Samsung.

Компонент QFS4008 був представлений на початку 2021 року із площею поверхні 8x8 мм. Сканер першого покоління мав розміри 4x9 мм зі збільшеною на 77% площею поверхні, що дозволяло легше розміщувати палець, одночасно зберігаючи в 1,7 раза більше біометричних даних.

Також кажуть, що він працює краще, ніж попереднє рішення, коли пальці вологі.

Для порівняння, оптичні датчики відбитків пальців працюють, випромінюючи світло і фактично роблячи фотографію. Перша реалізація Google з Pixel 6 була недосконалою, особливо із захисними екранами.

Компанія відповіла на скарги новим датчиком у моделі 6a. Одна помітна зміна, яка зберігається до 8a, полягає в тому, що замість можливості зареєструвати пʼять пальців тепер можна зареєструвати лише чотири.

На Pixel 8 є універсальне розблокування обличчям, яке працює досить добре.

Звичайно, реалізація функції розблокування за допомогою лише камери означає, що вона може ніколи не працювати в умовах слабкого освітлення, тому потрібні інші форми надійного розблокування.

Нагадаємо, нещодавно Google оголосив, що подія Pixel 2024 відбудеться в серпні. Компанія обіцяє представити найновіші версії програмного забезпечення Android та апаратного забезпечення Pixel.

Читайте також на ProIT: Google AI на Pixel 9 буде схожий на Recall від Microsoft?

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.