ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Datadog розширює сферу дії та охоплення платформи спостереження

author avatar ProIT NEWS

Служба моніторингу за хмарними застосунками Datadog на конференції DASH 2024 оголосила, що додала набір інструментів для оптимізації робочих процесів DevSecOps.

Як повідомляє DevOps.com, Datadog пропонує інтеграцію із програмним забезпеченням агента OpenTelemetry з відкритим кодом, розробленим під егідою Cloud Native Computing Foundation (CNCF), та інструментом Datadog On-Call.

Мета — оптимізувати робочі процеси керування таким чином, щоб підтримувати контекст із вже зібраними даними спостереження.

Крім того, додано підтримку безагентного сканування, а також інструменти для виявлення вразливостей і конфіденційних даних.

Ще додано інструмент для співпраці Log Workspaces, який дає змогу аналітикам та інженерам використовувати інтерфейси природної мови для виклику агента генеративного штучного інтелекту (ШІ) для більш легкого зв’язку з журналами й іншими наборами даних для певних програм.

Також з’явився інструмент Live Debugger, який дозволяє розробникам використовувати поточні робочі дані для кращого усунення несправностей.

Нарешті, компанія додала функцію Kubernetes Autoscaling, щоб надати ІТ-командам більше контролю над тим, як хмарні програми динамічно масштабуються.

Х’юго Качмарек, директор із продуктів Datadog, сказав, що в міру того, як спостережливість продовжує розвиватися, ІТ-командам стане легше тріангулювати першопричину проблем аж до конкретних рядків коду.

Час до виправлення продовжуватиме швидко скорочуватися, оскільки подальший прогрес у ШІ досягається за допомогою інструментів візуалізації для відтворення потоку виконання коду. Також ІТ-команди зможуть використовувати генеративний ШІ для відтворення проблем за допомогою виробничих даних.

Загалом Datadog продовжує розширювати охоплення своєї платформи спостережливості. Інтеграція з інструментами із відкритим кодом, такими як OpenTelemetry, зробить інструментування ІТ-середовища менш дорогим.

Datadog спрощує і централізоване керування всіма екземплярами OpenTelemetry, які зрештою можуть бути розгорнуті.

Поки що рано говорити, як розвиватиметься розробка платформи, але з появою інструментів штучного інтелекту для створення коду спостережливість ставатиме все більшою вимогою. За допомогою агентів ШІ сама платформа не лише пропонуватиме запити, але й за потреби запускатиме їх автоматично.

Читайте також на ProIT про оновлення Broadcom: портфоліо VMware спрощує робочі процеси DevOps.

Крім того, ми повідомляли, скільки коштує створити мобільну відеогру.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.