ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Дослідження: майже 20% SQL Server не підтримуються Microsoft

author avatar ProIT NEWS

Платформа управління ІТ-активами Lansweeper розповсюдила попередження для адміністраторів підприємств, повідомляє The Register. Скільки років вашому Microsoft SQL Server?

Lansweeper просканував трохи більше мільйона екземплярів SQL Server і виявив, що 19,8% тепер не підтримуються Microsoft. 12% працювали під керуванням SQL Server 2014, який має припинити розширену підтримку 9 липня. Тобто наступного місяця загальна кількість серверів становитиме 32%.

Кругова діаграма, що показує розподіл SQL Server

За окрему плату клієнти можуть продовжувати отримувати оновлення безпеки для SQL Server 2014 ще протягом 3 років. Тим не менш, цей висновок підкреслює потенційну проблему, з якою стикаються користувачі флагманської бази даних Microsoft: чи залежить ваш бізнес від чогось, що давно слід було викинути?

У той час як Microsoft стикається з проблемою змусити користувачів перейти із Windows 10 на Windows 11, адміністратори стикаються з подібною, але набагато менш розголошеною проблемою. Звісно, ​​ІТ-фахівці надто усвідомлюють ризики виконання критично важливих бізнес-процесів із застарілим програмним забезпеченням, але переконати правління виділити кошти на оновлення може бути складним завданням, вважають у Lansweeper.

Поточний випуск SQL Server – 2022 рік. Lansweeper знайшов 44% екземплярів з SQL Server 2019. На SQL Server 2017 припадає 13,5%, на 2016 рік – менше 10%, SQL Server 2014 –12%, на SQL Server 2012 припадає 9%. SQL Server 2008 коливається на рівні трохи менше 8%.

Читайте також на ProIT: Великий SQL-практикум українською для дата-аналітиків.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.