ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Fortinet інтегрує технологію Lacework у пакети служби безпечного доступу (SASE) і Security Fabric

author avatar ProIT NEWS

Fortinet досяг угоди про покупку компанії Lacework, яка займається хмарною безпекою.

Fortinet інтегрує технологію Lacework у пакети служби безпечного доступу (Сава) і Security Fabric. Сума угоди не розголошується, повідомляє NetworkWorld.

Lacework, заснована у 2015 році, відома своїм хмарним машинним навчанням, штучним інтелектом і технологією автоматизації, яка дозволяє клієнтам керувати хмарними робочими процесами та захищати їх.

За словами представників компанії, її технологія безпеки шукає, фільтрує та ділиться деталями про аномальну або нехарактерну діяльність, яка може свідчити про критичні проблеми безпеки.

У нещодавньому звіті Frost & Sullivan зазначено, що Lacework має чітку дорожню карту для технологічних оновлень, зосереджуючись на таких сферах, як керування безпекою, виявлення загроз, розслідування й автоматизоване виправлення.

Fortinet інтегрує технологію Lacework у свої різноманітні продукти, включно з безпечним доступом (SASE) і пакетами Security Fabric.

У блозі про придбання Джон Меддісон, директор із маркетингу Fortinet, сказав, що Lacework пропонує запатентований штучний інтелект і технологію машинного навчання, агентну та безагентну архітектуру для збору даних, власне озеро даних і потужну пропозицію безпеки коду, яка інтегрує сервіси Cloud-Native Application Protection Platform для захисту того, що відбувається всередині хмари.

«Ми маємо намір зробити платформу ще потужнішою, інтегрувавши її із брандмауером Fortinet і можливостями WAAP, щоб надалі допомагати клієнтам визначати пріоритети й усувати ризики та загрози у складній хмарній інфраструктурі від коду до хмари. Зокрема, ця комбінація дасть змогу клієнтам захистити те, що відбувається всередині хмарної програми, а також те, що відбувається між програмою та зовнішнім світом», – заявив Медісон.

Lacework є частиною екосистеми хмарної платформи захисту робочого навантаження, яку в нещодавньому звіті Frost & Sullivan назвали дуже фрагментованою.

Вона складається із постачальників хмарних послуг, традиційних постачальників мережевих і кінцевих точок безпеки, постачальників оцінки вразливостей і стартапів, що спеціалізуються на хмарній безпеці.

Понад 50 постачальників конкурують у просторі CWPP у всьому світі, включно з Palo Alto, Microsoft, Broadcom/VMware Carbone Black, Wiz і Check Point.

Очікується, що угода між Fortinet та Lacework буде завершена у другій половині 2024 року.

Раніше ProIT повідомляв, що випущено експлойт для вразливості Fortinet RCE.

Також ми писали, що Google збирається інвестувати $2 мільярди у конкурента OpenAI Anthropic.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.