ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Fortinet полегшує керування брандмауером за допомогою FGaaS

author avatar ProIT NEWS

Fortinet представляє пропозицію «Апаратне забезпечення як послуга», що полегшить використання найновіших технологій брандмауера.

Як повідомляє NetworkWorld, нова пропозиція FortiGate-as-a-Service (FGaaS) дає змогу клієнтам вибрати апаратне забезпечення, на якому вони хочуть працювати із міжмережевими екранами наступного покоління FortiGate, а Fortinet налаштовуватиме пристрої та керуватиме ними.

Нірав Шах, віцепрезидент із продуктів і рішень Fortinet, сказав:

«Для клієнтів і постачальників послуг, які бажають зареєструватися, треба увійти в систему та використати свої кредити FortiPoints, щоб придбати саме те, що вони хочуть використовувати. Через портал вони вибирають розташування центру обробки даних, модель FortiGate, яка підходить для їхнього випадку використання, а також пакет послуг, який вони хочуть додати. За лічені хвилини у них з’явиться FortiGate, яким повністю керує та підтримує Fortinet».

Сучасні підприємства борються з дедалі складнішими кіберзагрозами у складному нормативному середовищі. Водночас вони очікують швидшого розгортання та більшої масштабованості ІТ-інфраструктур, написав Шах у блозі про нову послугу.

«FGaaS представляє більш гнучкий форм-фактор для нашого сімейства брандмауерів наступного покоління FortiGate (NGFW). Ця пропозиція відповідає моделі OpEx, тому є фінансово стратегічною, але дозволяє підприємствам бути більш гнучкими й інноваційними у своїх підходах до кібербезпеки», — зазначив Шах.

Організації, які хочуть відмовитися від створення та підтримки власних центрів обробки даних, можуть використовувати FGaaS для підключення й захисту своїх розподілених сайтів, а також скористатися пропозицією компанії FortiSASE, яка забезпечує захист віддаленого доступу, для захисту віддалених користувачів.

Портфоліо Fortinet NGFW має глибоку перевірку пакетів, запобігання вторгненням, контроль доступу до мережі, контроль нульової довіри й інтеграцію каналів аналізу загроз.

Раніше ProIT повідомляв, що було випущено експлойт для вразливості Fortinet RCE.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.