ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Генератор зображень DALL-E 3 з ШІ відтепер доступний у Bing Chat

author avatar ProIT NEWS

Генератор зображень у Bing Chat на основі штучного інтелекту отримує серйозне оновлення: Microsoft оголосила, що остання модель DALL-E 3 від OpenAI тепер доступна для всіх користувачів Bing Chat і Bing Image Creator. Про це повідомляє The Verge.

Минулого тижня він був доступний спочатку для користувачів Bing Enterprise, а потім для Bing Image Creator, тепер же інструмент відкритий для всіх.

Bing отримає доступ до DALL-E 3 навіть раніше, ніж ChatGPT від OpenAI, – це заплановано на цей місяць, але лише для платних користувачів. Тож Microsoft, ймовірно, деякий час буде найпопулярнішим інструментом для створення зображень.

DALL-E 3 є третьою версією моделі генерації зображень від OpenAI. Компанія стверджує, що нейромережа розуміє підказки набагато краще, ніж раніше, і може створювати зображення, які є одночасно більш креативними та більш фотореалістичними.

Третя версія також набагато простіша у використанні: DALL-E 3 інтегровано у Bing Chat і ChatGPT, а не як окремий продукт, тож ви можете створювати й удосконалювати своє зображення, спілкуючись із чат-ботом, замість того, щоб нескінченно вдосконалювати свою початкову підказку.

Крім того, OpenAI вбудував нові інструменти безпеки у DALL-E 3: він не повинен відтворювати зображення публічних особистостей, а також створювати образи, що провокують ненависть або ворожнечу.

У Bing Image Creator Microsoft також вбудовує водяні знаки в кожне зображення, щоб ідентифікувати їх як створені ШІ, і створює власну систему модерації контенту.

До того ж Microsoft планує використовувати технологію DALL-E не тільки в Bing. У корпорації працюють над інструментом створення зображень штучного інтелекту у програмі Paint під назвою Paint Cocreator, який перенесе модель DALL-E прямо у Windows.

Раніше ми повідомляли, що у Paint можуть з’явитися ШІ-підказки для перетворення тексту у зображення.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.