ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

GitHub Copilot Workspace вдосконалює ШІ-функції для розробників

author avatar ProIT NEWS

GitHub опублікував офіційну технічну версію підходу до створення програмного забезпечення, яке використовує генеративний штучний інтелект для виконання завдань від імені команди розробників програмного забезпечення. Про це повідомляє DevOps.com.

Замість того, щоб просто генерувати код для розробників, GitHub Copilot Workspace використовує більш просунуті можливості механізму аргументації, які додаються до великих мовних моделей (LLM). Це дозволяє генеративному ШІ через інтерфейс природної мови автоматизувати такі завдання, як створення збірок і виконання тестів.

GitHub Copilot Workspace, вперше представлений минулого року на конференції GitHub Universe 2023, дає змогу командам розробників програмного забезпечення аналізувати запит на нову функцію, а потім створювати план, який команди DevOps можуть редагувати на власний розсуд за допомогою інструменту GitHub Codespace.

Пол Нашаваті, керівник практики розробки застосунків у The Futurum Group, сказав, що GitHub Copilot Workspace ще більше знижує планку створення програмного забезпечення, спрощуючи керування проєктами розробки застосунків. Це доповнення до портфоліо GitHub спрощує вбудовування ШІ у робочий процес DevOps.

Кожна команда розробників програмного забезпечення повинна буде вирішити, якою мірою вони хочуть покладатися на ШІ для автоматизації завдань, але можливості цих інструментів продовжують швидко розширюватися. Більш потужні LLM розширюють сферу завдань, які можна автоматизувати, щоб зменшити трудомісткість DevOps.

Багато завдань, які сьогодні виконуються вручну розробниками програмного забезпечення, незабаром будуть виконуватися ШІ-помічниками.

Обсяг коду, написаного машинами, буде тільки збільшуватися. Завдання полягатиме в управлінні всіма конвеєрами DevOps, які знадобляться для переміщення збільшених обсягів коду у виробничі середовища.

На сьогодні швидкість, із якою штучний інтелект використовується для написання коду, вже перевищує здатність команд DevOps переглядати його та керувати ним.

Читайте також на ProIT: Google додає ШІ-інструмент Gemini Cloud Assist для автоматизації робочих процесів DevOps.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.