ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google AI на Pixel 9 буде схожий на Recall від Microsoft?

author avatar ProIT NEWS

Наступне покоління телефонів Pixel може мати нові функції Google AI, включно з такою, яка схожа на інструмент Microsoft Recall.

Як повідомляє The Verge, компанія працює над функцією Pixel Screenshots, яка може зберігати й обробляти корисні деталі із ваших скриншотів.

Однак, на відміну від Microsoft Recall, яка автоматично фіксує те, що ви робите на своєму пристрої, версія від Google оброблятиме скриншоти, зроблені вручну, що відразу має зробити її менш проблемною, ніж Recall.

Microsoft відклала розгортання Recall у Windows 11 після того, як експерти з безпеки висловили занепокоєння щодо цієї функції. Незважаючи на те, що штучний інтелект Google може використовувати лише зроблені вами знімки екрана, ця функція здатна викликати подібні занепокоєння залежно від того, як інформація обробляється та зберігається.

Зображення, отримані Android Authority, показують, що ви можете будь-коли увімкнути або вимкнути обробку скриншотів за допомогою ШІ. Якщо увімкнути цю функцію, то ШІ зможе узагальнити знімки екрана або відповісти на запитання щодо інформації, яка міститься на них.

Також Google зберігатиме метадані, зокрема посилання, назви застосунків і час створення знімка екрана, щоб полегшити пошук певних зображень.

Це не єдині функції ШІ, над якими працює Google. На додаток до Pixel Screenshots, нова функція редагування фотографій під назвою Add Me буде працювати за допомогою Google AI. Ця функція може дозволити вам додати когось до групової фотографії, що є наступним кроком після появи Best Take.

Повідомляється, що також Google додасть інструмент Studio, який може використовувати ШІ для створення наклейок та інших зображень.

Читайте також на ProIT: Pixel 8A від Google – це телефон середнього класу з функціями ШІ, який отримав 7 років оновлень.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.