ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google Chrome на Android читатиме вебсторінки вголос

author avatar ProIT NEWS

Chrome на Android має нову функцію під назвою «Слухати цю сторінку», яка дозволяє читати вебсторінку вголос із програми, повідомляє Google у довідковому документі. Ця довгоочікувана функція має підвищити доступність програми та спростити прослуховування вебсторінок, коли ви зайняті чимось іншим.

Нова функція пропонує елементи керування, подібні до подкастів, що дозволяє відтворювати, призупиняти, прокручувати, змінювати швидкість відтворення та пропускати вперед або назад на 10 секунд.

Наразі функція працює англійською, французькою, німецькою, арабською, хінді та іспанською мовами. Також доступні варіанти для різних голосів кожною мовою, включаючи чотири в США та два у Великобританії, а також виділення тексту.

Панель керування залишається закріпленою, коли ви відкриваєте інші вкладки, і відтворення продовжиться, якщо ви заблокуєте екран із Chrome на передньому плані.

Як повідомляє Engadget, функція підтримується не всіма вебсайтами, а тільки якщо ви знайдете «Слухати цю сторінку» в меню із трьома крапками у верхньому правому куті програми Chrome.

Нова функція розгортається поступово як частина Chrome 125 і наразі доступна не в усіх країнах.

Google Assistant уже досить давно може читати вебсторінки вголос, але нова функція додає ще один спосіб зробити це.

Раніше ми повідомляли, що Google Chrome зменшив кількість запитів на файли cookie і покращив продуктивність.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.