ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google купує Cameyo, щоб зробити комп’ютери Chromebook привабливішими для компаній

author avatar ProIT NEWS

Google купує компанію із віртуалізації програмного забезпечення Cameyo, намагаючись глибоко інтегрувати підтримку віртуалізованих програм Windows у ChromeOS. Google уже тісно співпрацював із Cameyo, а тепер використовує цей ключовий досвід і технологію віртуалізації.

Минулого року це була співпраця із Cameyo, щоб надати віртуальні програми для застарілих настільних програм Windows, інтегрованих у ChromeOS. Це включало інтеграцію локальної файлової системи, віртуальні програми як прогресивні вебпрограми та навіть розширену підтримку буфера обміну.

Інтеграція Cameyo Virtual App Delivery (VAD) у ChromeOS розроблена для компаній, які хочуть відійти від Windows або навіть додати деякі пристрої з ChromeOS. Це дозволяє компаніям продовжувати запускати віртуалізовані програми Windows на ChromeOS, не розкриваючи повну версію Windows, щоб програми просто працювали на ChromeOS поруч із Chrome та іншими вебпрограмами.

«Це придбання призведе до ще глибшої інтеграції цих віртуалізованих програм у ChromeOS. Подальша інтеграція покращить не тільки взаємодію з кінцевим користувачем, але й спростить ІТ-адміністраторам розгортання та надання цих програм своїм користувачам», – сказав співзасновник Cameyo та директор із маркетингу Робб Хеншоу у заяві The Verge.

Оскільки все більше і більше програм переходять у хмару та вебтехнології, у Google є чудова можливість спонукати більше компаній розглядати ChromeOS замість Windows. Особливо завдяки покращеній підтримці віртуальних застосунків від Cameyo.

Google вирішив просувати Chromebook в освіті та бізнесі після досить теплої реакції споживачів на ChromeOS. За даними Canalys, у другому кварталі 2023 року на поставки в США припадає понад 80% світових поставок Chromebook.

Читайте також на ProIT: як виконати апаратне скидання Chromebook.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.