ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google Photos скасовує платну підписку на інструменти редагування на основі ШІ

author avatar ProIT NEWS

Починаючи з 15 травня, Google розширить доступ усім користувачам до набору інструментів для редагування на основі ШІ. Зокрема, на улюблені Magic Eraser, Photo Unblur і Portrait Light.

Ці функції, які раніше були доступні лише для передплатників, тепер стануть доступними для будь-кого, хто використовує Google Photos. На настільному комп’ютері вони будуть доступні, якщо у вас є Chromebook Plus із ChromeOS версії 118+. Для доступу з мобільного вам знадобиться щонайменше Android 8.0 або iOS 15 і 3 ГБ оперативної пам’яті. Також можна отримати доступ до цих функцій на інших пристроях, зокрема на планшетах Pixel.

Функція Photo Unblur розроблена, щоб усунути розмитість на фото, що дає змогу ще раз пережити улюблені моменти з більшою чіткістю. Ця функція обіцяє покращити зображення, щоб ваші спогади виглядали такими ж яскравими, як і тоді, коли вони були зафільмовані.

Magic Eraser дозволяє користувачам видаляти фотобомбери та інші елементи, які відволікають увагу, лише у кілька дотиків. Цей інструмент допомагає зберегти фокус на головних об’єктах фотографій, видаляючи небажані елементи на фоні.

Portrait Light дає змогу регулювати положення і яскравість світла на портретах. Покращуючи освітлення на своїх фотографіях, ви можете досягти більш професійного та витонченого вигляду, гарантуючи, що кожен портрет виділятиметься.

Користувачі Magic Editor на Android та iOS отримають 10 безкоштовних збережень на місяць. Тим же, хто хоче збільшити цей ліміт, знадобиться або пристрій Pixel, або платний план Google One із 2 ТБ.

Повний набір функцій, які стануть доступними, включає Magic Eraser, Photo Unblur, пропозиції неба, колірне виділення, ефект HDR для фотографій і відео, портретне розмиття, портретне освітлення (плюс функції додавання світла/балансу світла в інструменті), кінематографічні фотографії, стилі в редакторі колажів і відеоефекти.

Інші функції, зокрема функція Best Take на основі ШІ, яка об’єднує схожі фотографії для створення єдиного найкращого знімка, на якому всі посміхаються, залишаться доступними лише для Pixel 8 і 8 Pro.

Читайте також на ProIT: Android спростить імпорт із Google Photos у застосунках.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.