ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google Play Store тепер може одночасно завантажувати кілька програм на Android

author avatar ProIT NEWS

Після тестування протягом останніх кількох років компанія Google нарешті дозволила одночасне завантаження і встановлення застосунків у Play Store, що значно покращило якість життя. Про це повідомляє 9to5Google.

Щоб побачити це в дії, встановіть дві програми (виберіть більші завантаження, як-от Google Docs, Sheets і Slides) і подивіться, як вони завантажуються, а потім встановлюються одночасно.

Раніше потрібно було чекати, поки завершиться одне завантаження. Ви можете стежити за прогресом у Play Store й на головному екрані, як показано на знімках екрана нижче.

Це оновлення активується лише при нових встановленнях і працює поки що лише із двома програмами одночасно. Ви можете побачити, як третє завантаження залишається «очікувати», поки щось із першої пари не буде встановлено. Для порівняння, iOS App Store може обробляти три одночасних завантаження і встановлення.

Одночасне завантаження з Google Play не стосується оновлень програм, що було б корисніше, оскільки оновлення є більш поширеною дією, ніж нове встановлення.

Лишається сподіватися, що це лише перший крок Google Play. Така зміна буде корисною під час налаштування нового телефона чи планшета Android.

Зауважимо, що нова функція вже працює на кількох телефонах і планшетах Pixel на Android 14 і версії 40.6.31 Play Store.

Раніше ProIT повідомляв, що Google Play дозволив віддалено видаляти програми з Android-пристроїв.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.