ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google проведе ранню подію Pixel у серпні

author avatar ProIT NEWS

Техгігант Google оголосив, що подія Pixel 2024 відбудеться в серпні. Як повідомляє ExtremeTech, Google обіцяє представити найновіші версії програмного забезпечення Android та апаратного забезпечення Pixel.

Подія від Google відбудеться 13 серпня о 10:00 за тихоокеанським часом. Хоча техгігант не назвав жодного продукту, відео-тизер містить слоган: «AI… зустрічай IX у Made by Google». Римська цифра «дев’ять», очевидно, відноситься до майбутніх Pixel 9 і Pixel 9 Pro.

Єдине апаратне забезпечення, яке видно на відео, – це телефон, але ми бачимо лише короткий контур. Схоже, що він має округлий виступ камери, який відповідає чуткам про Pixel 9 і 9 Pro. Цей модуль замінить культовий стиль, який у Pixel використовували з моменту оновлення у 2021 році й аж до поточного Pixel 8 Pro.

Уже було багато витоків щодо наступних телефонів Pixel від Google. У минулому компанія експериментувала з попереднім оголошенням про випуск телефонів, щоб запобігати витокам. Попередня подія може бути способом уникнути цього, але розглядається також більш рання дата випуску. Було б дивно представити нові Pixel у серпні, а потім чекати ще 2 місяці, щоб їх випустити.

Так само немає жодних ознак Pixel Watch 3, але цей пристрій майже напевно буде анонсовано разом із телефонами Pixel 9.

Запізнився Google й з оновленням Pixel Tablet – свого першого планшета Android після Pixel C. Тоді компанія підтвердила свою прихильність до використання широкоформатних пристроїв Android, але ще має це підтвердити.

Також подія буде зосереджена на останніх інноваціях ШI від Google. Тепер компанія об’єднала свої зусилля зі штучним інтелектом навколо бренду Gemini, створивши супервеликі платні моделі й оптимізовані для мобільних пристроїв моделі для смартфонів.

Ймовірно, ми ще почуємо про те, як хмарна і локальна обробка ШІ зроблять Pixel більш прогресивними. Хоча деякі функції можуть бути ексклюзивними для нових телефонів, більшість трюків зі штучним інтелектом мають бути доступні на всіх підтримуваних Pixel та інших телефонах Android.

Раніше ProIT писав про попередження від Уряду США: негайно оновіть свої телефони Pixel, щоб виправити серйозний експлойт.

Також нагадуємо, що Google випустила патчі для 50 вразливостей zero-day на пристроях Pixel.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.