ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google скасовує підписки YouTube Premium, отримані через VPN

author avatar ProIT NEWS

Підписники YouTube Premium, які використовують VPN, повідомляють, що їхні плани автоматично скасовуються компанією.

Відповідно до зростаючих повідомлень на Reddit, YouTube просто скасовує членство Premium, якщо власник облікового запису використовував VPN, щоб отримати дешевшу плату за підписку.

Представник служби підтримки Google підтвердив у коментарі PCMag, що YouTube скасовує підписки таким користувачам.

«YouTube ініціював скасування преміум-членства для облікових записів, у яких виявлено фальшиву інформацію про країну реєстрації. Через порушення Умов платного обслуговування YouTube ці користувачі отримають електронний лист і сповіщення у застосунку із повідомленням про скасування», – йдеться у повідомленні.

Кілька користувачів YouTube повідомили, що спочатку могли підписатися на YouTube Premium за нижчими цінами, які пропонуються в певних країнах. В Україні YouTube Premium коштує приблизно $2,40 на місяць. Це значно менше, ніж у таких країнах, як США чи Великобританія, де вартість індивідуального плану становить $14 або $15 на місяць.

Також для реєстрації потрібна міжнародна платіжна картка, щоб підписка продовжувала працювати ще довго після реєстрації під час використання VPN.

Ще в липні YouTube підвищив ціни на Premium для користувачів зі Сполучених  Штатів із $12 до $14 на місяць. У січні це підвищення також було застосовано до довгострокових абонентів.

Раніше ми повідомляли, що YouTube встановлює нові правила для реалістичних відео, створених штучним інтелектом.

Тепер платформа вимагатиме від усіх, хто завантажує реалістичне відео, яке зроблено за допомогою змінених або синтетичних носіїв, включно з генеративним ШІ, позначати його.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.