ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google відкриває доступ до Gemini 1.5 Pro для всіх розробників

author avatar ProIT NEWS

Google відкрив доступ до контекстного вікна моделі Gemini 1.5 Pro AI із 2 мільйонами токенів. Також компанія надає розробникам доступ до можливостей виконання коду в Gemini API та робить модель Gemma 2 доступною в Google AI Studio, повідомляє Info World.

Контекстне вікно Gemini 1.5 Pro із 2 мільйонами токенів, яке раніше було доступне через список очікування, тепер доступне для всіх розробників.

У Google зауважили, що зі збільшенням вікна контексту зростає і потенційна вартість введення. Щоб допомогти розробникам скоротити витрати на завдання, які використовують ті самі маркери для кількох запитів, Google запровадив кешування контексту в API Gemini для Gemini 1.5 Pro та Gemini 1.5 Flash.

Щоб розблокувати можливості розробників для математики та даних, Google також увімкнув виконання коду в Gemini 1.5 Pro та Gemini 1.5 Flash.

Функція виконання коду дозволяє моделі запускати код Python та ітераційно вивчати результати, доки не буде досягнуто остаточного бажаного введення. Це вважається першим кроком уперед із виконанням коду як можливостями моделі. Він доступний через Gemini API та в Google AI Studio у розділі «Розширені налаштування».

Google також повідомив, що зробив модель Gemma 2 доступною в Google AI Studio для експериментів і працює над тим, щоб налаштувати Gemini 1.5 Flash для всіх розробників.

Налаштування тексту в Gemini 1.5 Flash тепер готове до редагування та буде поступово поширене для всіх розробників. Усі вони отримають доступ до налаштування Flash Gemini 1.5 через Gemini API та Google AI Studio до середини липня, повідомили у компанії.

Читайте також на ProIT: у Google Translate з’явиться 110 нових мов, серед них — кримськотатарська.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.