ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

HPE і NVIDIA представляють приватну хмару для ШІ

author avatar ProIT NEWS

Компанія Hewlett Packard Enterprise представила портфель продуктів і послуг штучного інтелекту, розроблених спільно з NVIDIA, які повинні допомогти підприємствам легко і швидко реалізувати переваги продуктивності генеративного ШІ. В ідеалі, використовуючи її продукти локально або в гібридних хмарах, повідомляє Network World.

HPE і NVIDIA спільно розробили готову приватну хмару для ШІ на першому етапі. Це дозволяє компаніям зосередити свої ресурси на розробці нових варіантів використання ШІ.

Готова приватна хмара для ШІ

За словами представників компаній, HPE Private Cloud AI інтегрує графічні процесори, мережі та програмне забезпечення NVIDIA з пам’яттю HPE, обчислювальною потужністю штучного інтелекту та хмарою GreenLake, щоб забезпечити підприємства енергоефективним, швидким і гнучким способом стійкої розробки та розгортання генеративних програм ШІ.

Наприклад, корпоративне програмне забезпечення NVIDIA зі штучним інтелектом прискорює конвеєри обробки даних та оптимізує розробку й розгортання готових до виробництва копілотів та інших програм GenAI.

Водночас NVIDIA Inference Micrososervices (NIM), включена у NVIDIA AI Enterprise, призначена для забезпечення оптимізованого висновку моделі ШІ, що забезпечує плавний перехід від прототипу до безпечного розгортання моделей ШІ.

Також HPE пропонує попередньо налаштовані інструменти ШІ та Data Foundation як доповнення до програмного забезпечення AI Essentials. Вони надають налаштовувані рішення, постійну підтримку підприємства та надійні послуги штучного інтелекту, такі як відповідність даних і моделі та розширювані можливості за допомогою уніфікованої площини керування.

За словами фахівців HPE, це зроблено для того, щоб конвеєри штучного інтелекту були сумісними, зрозумілими та відтворюваними протягом усього життєвого циклу штучного інтелекту.

Крім того, HPE Private Cloud AI працює на основі нового OpsRamp AI Copilot, який допомагає ІТ-операціям покращити робоче навантаження й ефективність ІТ.

Доступні конфігурації

Для підтримки широкого діапазону робочих навантажень і варіантів використання Private Cloud AI пропонується у чотирьох конфігураціях. Кожен із них має модульну конструкцію і з часом може бути розширений або оснащений додатковими ємностями. Водночас хмара Greenlake від HPE розроблена для того, щоб забезпечити послідовну роботу, керовану хмарою.

Що стосується GPU, то HPE пропонує можливість почати із системи на базі L40S і розширити її до GH200.

«Разом із нашим партнером NVIDIA ми прагнемо представити найновіші моделі, які підходять для цих випадків використання», – зауважив технічний директор HPE.

У компанії очікують, що HPE Private Cloud AI стане загальнодоступним вже у четвертому кварталі цього року.


Читайте також на ProIT: Технологічний гігант Hewlett Packard Enterprise вперше виходить на поле хмарних обчислень штучного інтелекту, запускаючи HPE GreenLake for Large Language Models (LLMs).

Сервіс надає широкі можливості для навчання, налаштування та розгортання моделей штучного інтелекту для бізнесу будь-якого розміру – від стартапів до Fortune 500 корпорацій.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.