ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Інтеграція Threads із fediverse: нові функції

author avatar ProIT NEWS

Threads тепер дозволяє користувачам ставити уподобайки та бачити відповіді на їхні публікації Threads, які з’являються на інших об’єднаних платформах соціальних мереж. Про це повідомляє The Verge.

Раніше, якщо ви публікували щось у Threads, яка була синдикована на іншій платформі, наприклад Mastodon, ви не могли бачити відповіді на цю публікацію, перебуваючи в Threads. Це означало, що вам доведеться стрибати туди-сюди між платформами, щоб бути в курсі відповідей.

Знімки екрана, що демонструють удосконалення Fediverse від Meta для Threads.

Завдяки цьому оновленню ви, ймовірно, цього робитимете менше, але на скриншоті Meta зазначає, що ви поки що не можете відповідати на відповіді, тож схоже, що ця функція з’явиться у майбутньому.

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг також повідомив, що інтеграція fediverse із Threads буде доступна із сьогоднішнього дня у понад 100 країнах.

Компанія активно розповідала про свої плани інтеграції із децентралізованим протоколом соціальної мережі ActivityPub після запуску Threads майже рік тому, а перше тестування почалося у грудні. Вже у березні компанія продемонструвала інтеграцію fediverse із Threads.

Раніше ми повідомляли, що Meta зробила Threads API доступним для всіх розробників. Наразі функціональність Threads API дещо обмежена, програми сторонніх розробників можуть публікувати дописи, переглядати та керувати відповідями й взаємодією з їхніми дописами. Це дало змогу інтегрувати Threads із програмним забезпеченням для керування соціальними мережами, таким як Hootsuite і Sprout Social.

Threads API також дозволив агрегатору технічних новин Techmeme автоматично публікувати матеріали на платформі.

Читайте також на ProIT: Користувачі Bluesky і Mastodon тепер можуть спілкуватися один з одним за допомогою Bridgy Fed.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.