ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

iPhone 16 отримає модернізовані ємнісні кнопки замість фізичних

author avatar ProIT NEWS

Apple, схоже, просувається вперед із планами замінити фізичні кнопки на iPhone на ємнісні версії. Джерела повідомили Economic Daily News, що компанія розмістила велике замовлення на ці компоненти в Advanced Semiconductor Engineering. Це свідчить про те, що вона нарешті зможе випустити новий iPhone 16 із цією технологією, повідомляє The Mac Observer.

Очікується, що Apple замінить фізичні кнопки з обох боків iPhone ємнісними версіями та використає додаткові Taptic Engines для тактильного зворотного зв’язку для імітації натискання кнопок. Це вже використовувалося у попередніх iPhone, де фізичну кнопку «Home» було замінено сенсорним варіантом до появи Face ID.

Apple вже деякий час зацікавлена ​​у переході на ємнісні кнопки. Чутки перед презентацією iPhone 15 стверджували, що це може бути перший їхній пристрій, який відмовився від кнопок. Однак цього не сталося, тому що компанія не змогла вирішити технічні проблеми, пов’язані з дизайном, перед масовим виробництвом. На цьому етапі здається малоймовірним, що iPhone 16 також стане повністю сенсорним, адже до запуску залишилося приблизно 5 місяців.

Тим не менш, така заміна кнопок може зробити телефони більш міцними та, ймовірно, покращить водонепроникність, адже призведе до зменшення кількості точок входу для рідин.

Оскільки ємнісні кнопки не рухаються, вони не зношуються так само, як звичайні. Це зробить телефон менш схильним до поломок і підвищить його ремонтопридатність.

Деякі експерти вважають, що Apple працює над тим, щоб врешті-решт створити безкнопковий iPhone без портів, який повністю покладатиметься на сенсорні кнопки та бездротову зарядку.

Нещодавно ми повідомляли, що Samsung посунув Apple з першого місця в рейтингу за кількістю проданих смартфонів у першому кварталі 2024 року. Про це свідчить дослідження, опубліковане Міжнародною корпорацією даних IDC.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.