ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

JFrog створює широкий альянс DevOps із GitHub

author avatar ProIT NEWS

JFrog і GitHub оголосили про партнерство. Вони інтегрують свої платформи DevOps, включно з GitHub Copilot, структуру генеративного штучного інтелекту, яка базується на великих мовних моделях (LLM), розроблених OpenAI. Про це повідомляє DevOps.com.

Інтеграція із платформою ланцюга поставок програмного забезпечення JFrog і службами й платформами GitHub забезпечить власне двонаправлене зв’язування між вихідним кодом у сховищах GitHub і вбудованими пакетами, що зберігаються на платформах JFrog.

Технічний директор JFrog Йоав Ландман сказав, що мета полягає в тому, щоб забезпечити безперебійну навігацію та можливість відстеження між вихідним кодом і двійковими файлами, щоб організаціям було простіше впроваджувати найкращі практики DevSecOps.

У найближчі місяці обидві компанії забезпечать повну видимість стану безпеки від вихідного коду до робочого середовища таким чином, що спростить динамічну генерацію програмних збірок матеріалів (SBOM), додав він.

Спрощення керування робочими процесами DevOps

Окрім того, команди DevOps зможуть легше об’єднувати проєкти, що охоплюють кілька платформ DevOps, завдяки інтегрованим можливостям єдиного входу, які мають покращити безпеку ланцюгів постачання програмного забезпечення.

Організації стандартизують платформи, які спрощують керування робочими процесами DevOps таким чином, щоб зменшити поточний рівень ризику, пов’язаного зі створенням і підтримкою застосунків, зазначив Лендман.

Альянс між GitHub і JFrog виник, коли штучний інтелект перебуває на порозі фундаментальної зміни способів розробки та розгортання програмного забезпечення. Майже кожна платформа DevOps незабаром матиме низку генеративних можливостей ШІ, які обіцяють спростити для команд DevOps створення, розгортання й керування безпечними програмами у безпрецедентному масштабі.

Оскільки ці можливості стають більш доступними, кількість організацій, які зможуть використовувати DevOps для створення та розгортання користувацьких застосунків, також має значно зрости. Сьогодні багато з цих організацій просто не можуть дозволити собі найняти й утримувати рівень інженерних талантів DevOps, який зараз потрібен.

Впровадження ШІ у платформи DevOps

Сучасні організації ніколи не залежали від програмного забезпечення, щоб залишатися конкурентоспроможними. До цього часу кількість застосунків, які організація могла розгорнути, обмежувалася розміром команди DevOps.

Однак, оскільки в ці платформи впроваджено більше можливостей штучного інтелекту, кількість програм, які можна створювати та розгортати, може бути необмеженою.

Крім того, з появою ШІ рівень навичок, необхідних для створення цих застосунків, також знизиться. Тому команди DevOps повинні припустити, що загальний розмір кодової бази, якою їм потрібно керувати, буде постійно збільшуватися в наступні місяці та роки.

Завдання полягає в тому, щоб почати реорганізацію робочих процесів сьогодні з метою усунення якомога більшої кількості слабких місць, перш ніж кількість створеного коду просто переповнить їх.

Читайте також на ProIT: Microsoft оновлює Azure AI Studio та Copilot Studio. Що змінюється?

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.