ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Лайфхаки: як використовувати ChatGPT для аналізу PDF-файлів

author avatar ProIT NEWS

Від відповідей на найвипадковіші запитання до створення ігор HTML 5 за лічені хвилини – безкоштовна версія ChatGPT знову має покращення, оскільки тепер ChatGPT можна використовувати як інструмент для аналізу PDF-файлів.

Проаналізувавши дані документа, ChatGPT може відповісти на будь-які ваші запитання, зробити резюме і навіть створити контент із наданого у PDF-файлі матеріалу.

Прості кроки, щоб використовувати ChatGPT для аналізу PDF-файлів

Увійдіть у свій обліковий запис ChatGPT. Перейдіть до текстового поля і клацніть маленьку піктограму скріпки, яка розташована ліворуч від того місця, де ви зазвичай пишете команду.

Знімок екрана, на якому показано, як використовувати ChatGPT для аналізу PDF-файлів

Ви можете використати один із трьох варіантів: підключитися до Google Drive, підключитися до Microsoft OneDrive або завантажити з комп’ютера.

Оберіть файл PDF, який вас цікавить.

Після цього документ буде надіслано помічнику чат-бота і ви можете працювати з ним, ставлячи питання чат-боту. Або ж можете попросити виконати складніше завдання. Наприклад, відокремити будь-які частини документа та відформатувати їх в електронному листі.

Оскільки OpenAI продовжує оновлювати ChatGPT, для різних людей стає доступним все більше інструментів ШІ.

Так, нещодавно компанія також випустила нову версію ChatGPT, адаптовану для університетів, під назвою ChatGPT Edu. Її можна адаптувати до певних освітніх цілей або тем. Удосконалена модель GPT-4o буде працювати над найновішим продуктом OpenAI.

Раніше ми повідомляли про велике оновлення ChatGPT: усе, що треба знати.

Нагадаємо, нещодавно OpenAI презентувала нову модель – GPT-4o. Компанія надала безоплатний доступ користувачам до більшості функцій, які раніше вимагали підписки, зокрема до завантаження й аналізу PDF-файлів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.