ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

LinkedIn покладається на штучний інтелект для пошуку роботи

author avatar ProIT NEWS

У намаганні залучити більше користувачів LinkedIn оголосив про низку нових функцій на основі штучного інтелекту. Про це повідомляє TechCrunch.

Компанія робить велику ставку на ШІ й пропонує інструменти, які можуть робити все, починаючи від допомоги людям у пошуку роботи та подачі резюме на роботу (так, є інструмент для написання повної заявки й супровідного листа для вас) і до пошуку відповідного навчального матеріалу у всьому LinkedIn.

Ось перелік нових ШІ-функцій у LinkedIn:

Пошук роботи та заявки на роботу

Користувачі отримують новий спосіб пошуку роботи за допомогою розмовних підказок. Якщо ви знайшли потрібну вакансію та хочете подати резюме, тепер ви можете створити супровідний лист або лист-рекомендацію, а ШІ також надасть вам подальший перегляд вашого резюме й іншої роботи, яку ви виконуєте.

Персоналізація навчання

LinkedIn продовжує оптимізувати свою платформу навчання на основі відео. Схоже, що вона знайшла сильний потік аудиторії серед користувачів, які потребують підвищення навичок у ШІ. Трафік на курси, пов’язані зі штучним інтелектом (як модулі з технічних навичок, так і базові курси зі введення в генеративний штучний інтелект), зріс на 160% порівняно із минулим роком.

Ви можете бути впевнені, що LinkedIn використовує свої пошукові алгоритми, щоб задовольнити інтерес користувачів, але він також покращує свій контент за допомогою ШІ іншим способом.

Для абонентів Premium-підписки LinkedIn тестує експертні поради на основі ШІ. У LinkedIn кажуть, що їхні коучі на основі штучного інтелекту надаватимуть користувачам персоналізовані відповіді. Вони також відображатимуться як персоналізовані тренери, яких користувач може натискати під час перегляду курсу LinkedIn Learning.

Пошук

Третя велика сфера, де LinkedIn сильно спирається на штучний інтелект, це пошук. Пошук був однією з найбільш занедбаних частин досвіду на платформі.

У LinkedIn заявляють, що найближчими тижнями нададуть більше інформації про покращений за допомогою ШІ пошук. Очікується, що буде набагато більше розмовного пошуку або заміни поточного пошуку, який використовує ключові слова, мережеву відстань, географію та інші параметри.

Крім того, LinkedIn розширює доступність Recruiter 2024, додаючи більше інструментів для маркетологів і запроваджуючи розширені преміальні сторінки компаній для малого бізнесу.

Компанія вбудовувала технологію ШІ у свої продукти із перших днів.

«Ми використовуємо штучний інтелект із 2007 року. Ми активно використовуємо ШІ для зв’язку людей, для захисту і для того, щоб зберегти довіру до екосистеми. Це один із наших найпотужніших інструментів», – сказав керівник відділу продуктів Томер Коен в інтерв’ю TechCrunch.

У жовтні 2023 року LinkedIn запустив набір інструментів на основі OpenAI, додавши інструменти для читання та запису, а також інструменти, які допомагають писати описи профілю, оголошення про найм персоналу й оформлювати сторінки компанії.

При цьому LinkedIn має відносно нижчі очікування від ШІ, ніж деякі його аналоги. Великі соціальні гравці, такі як Meta або X, зіткнулися з екзистенційними кризами різного ступеня через підвищення інтересу до генеративного ШІ. Як вони на це відреагують? Питання залишається відкритим.

LinkedIn ​​є частиною Microsoft, яка має 49% акцій OpenAI і паралельно докладає власних зусиль щодо штучного інтелекту. Це знімає тиск на LinkedIn і дає йому змогу створювати й інтегрувати інструменти з ШІ для власного використання.

Про найкращі розширення для LinkedIn, які підвищать вашу продуктивність, читайте на нашому сайті.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.