ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

MacBook Pro, Apple Watch та iPhone стануть більш тонкими

author avatar ProIT NEWS

Марк Гурман із Bloomberg повідомляє, що Apple має намір зробити MacBook Pro, Apple Watch та iPhone більш тонкими, використовуючи як приклад новий ультратонкий M4 iPad Pro.

Коли M4 iPad Pro був представлений минулого місяця, компанія рекламувала його як свій найтонший продукт за всю історію і навіть порівняла його з iPod nano 2012 року, щоб підкреслити його тонкі розміри.

Марк Гурман стверджує, що тепер Apple зосереджена на постачанні найтонших пристроїв у своїх лінійках без шкоди для терміну служби акумулятора чи основних нових функцій.

На думку Гурмана, новий iPad Pro є початком нового класу пристроїв Apple, а мета компанії – пропонувати найтонші та найлегші продукти у всіх категоріях.

Повідомляється, що Apple має на меті створити більш тонкі версії iPhone, Apple Watch і MacBook Pro протягом наступних кількох років.

Джерела Гурмана повідомляють, що зараз компанія зосереджена на розробці значно тоншого iPhone до випуску лінійки iPhone 17 у 2025 році. Це ж підтверджує і травневий звіт The Information.

Відповідно до останнього звіту, Apple планує випустити абсолютно нову більш тонку модель iPhone 17 наступного року, яка нібито матиме серйозний редизайн, схожий на iPhone X.

Читайте також на ProIT про Apple Watch X: що відомо на цей час?

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.