ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

macOS Sequoia додає підтримку iCloud для віртуальних машин macOS 15

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple представляє значне вдосконалення своєї системи віртуалізації в macOS Sequoia, даючи змогу користувачам Mac входити в iCloud у віртуальних машинах (VM) macOS. Про це пише Mac Rumors.

‌‌Раніше користувачі не могли увійти в iCloud на віртуальних машинах macOS, що обмежувало утиліту фреймворку для розробників, які потребували тестування функцій iCloud, і для користувачів, які хотіли синхронізувати свої програми з iCloud.

macOS Sequoia усуває цей бар’єр за умови, що і хост, і гостьова операційна система – macOS 15 або новішої версії.

Ця функція буде доступна на Apple silicon Mac, але вона має деякі обмеження. Розробники, які хочуть запускати старіші версії macOS разом із macOS 15 у віртуальній машині або ті, хто оновлює віртуальні машини зі старіших версій macOS, не зможуть увійти в iCloud на віртуальній машині.

Лише абсолютно нові віртуальні машини, створені з інсталяційного образу macOS 15 (файл .ipsw), можуть використовувати iCloud і служби, пов’язані з обліковим записом Apple (раніше Apple ID).

У документації до структури віртуалізації Apple зазначено:‌‌

«Коли ви створюєте віртуальну машину в macOS 15 з образу програмного забезпечення macOS 15, віртуалізація налаштовує ідентифікатор віртуальної машини, який вона отримує з інформації безпеки в захищеному анклаві хоста. Подібно до того, як окремі фізичні пристрої мають різні ідентифікатори на основі своїх захищених анклавів, ця ідентичність відрізняється від інших віртуальних машин».

В Apple кажуть, що якщо хтось переміщує віртуальну машину на інший хост Mac і перезапускає її, то структура віртуалізації автоматично створює новий ідентифікатор для віртуальної машини, використовуючи інформацію із Secure Enclave нового хосту Mac.

Ця зміна ідентифікації вимагає, щоб особа, яка використовує віртуальну машину, пройшла повторну автентифікацію, щоб дозволити iCloud перезапустити синхронізацію даних із віртуальною машиною.

І Parallels, і VMware пропонують програмне забезпечення для віртуалізації, а Broadcom нещодавно зробила VMware Fusion безкоштовним для особистого використання.

Наразі macOS Sequoia перебуває в бета-версії для розробників. Публічна бета-версія має надійти в липні, а загальний випуск відбудеться вже восени.

Раніше ми повідомляли, що з macOS Sequoia шахи від Apple було перебудовано з новою, сучаснішою графікою. Глянцевий фон замінено новим зернистим градієнтом, а дошка й елементи тепер мають яскравіші та реалістичніші текстури.

Востаннє Apple оновлювала гру у 2012 році з випуском OS X Mountain Lion.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.