ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Meta бреше вам у новій рекламі Quest VR

author avatar ProIT NEWS

Лінійка VR-гарнітур Meta Quest чудово підходить для ігор у віртуальній реальності. У відповідь на Apple Vision Pro Meta намагається позиціонувати їх як більш продуктивні пристрої загального призначення. На жаль, компанія вдається до відвертої брехні у рекламі, щоб навести цей аргумент, стверджує HowToGeek.

Meta опублікувала нову рекламу гарнітури Quest 3, на якій зображено людину в гаражі, яка виконує кілька завдань одночасно з кількома вікнами. Людина переглядає відео на YouTube в одному вікні та розмовляє в бесіді WhatsApp в іншому вікні. Є кілька інших вікон, що «плавають» по гаражній кімнаті.

Ось проблема: ви не можете зробити це на гарнітурі Quest. Поточне програмне забезпечення обмежено трьома одночасними програмами, які відображаються в одному спільному вікні поруч. Ви можете налаштувати розмір і розташування кожного вікна, але разом вони заблоковані.

Apple Vision Pro дозволяє відкривати кілька програм і розміщувати їх у будь-якому місці кімнати (або навіть у кількох кімнатах), але не Quest.

Зазвичай у рекламі трохи перебільшують, але суть її полягає в тому, щоб показати, як ви можете розміщувати та переміщати вікна програми будь-де за допомогою Quest, хоча це неправда.

Meta опублікувала ще одну нову рекламу для Quest 3, показуючи людину, яка будує дитяче ліжечко з інструкціями, відкритими у плаваючому вікні.

Ця реклама також не зовсім точна: в один момент людина робить жест масштабування, щоб наблизити одне з вікон, що зараз неможливо зробити. Решта демонстрації показує три програми поруч одна з одною, що набагато точніше, ніж перша реклама.

Реклама може бути просто першим поглядом на майбутнє оновлення інтерфейсу Quest, але навіть якщо це так, це дає потенційним покупцям неправильне уявлення про те, що гарнітури можуть робити сьогодні.

Це вже не перший випадок, коли Meta публікує підроблену рекламу гарнітур Quest. Наприклад, компанія завантажила, а потім видалила відео, де хтось прикидається, що використовує контрольний список, але контрольний список насправді був знімком екрана програми Google Keep.

Читайте також на ProIT: Meta розробляє нову мультимодальну модель ШІ Chameleon, щоб конкурувати з GPT-4o OpenAI.

Нагадаємо, що Meta Platforms Inc. та International Business Machines Corp. об’єднуються з понад 50 компаніями й організаціями, щоб створити галузеву групу – AI Alliance для роботи з ШІ із відкритим кодом з метою обміну технологіями та зниження ризиків.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.