ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Meta робить Threads API доступним для всіх розробників

author avatar ProIT NEWS

Компанія Meta нарешті робить Threads API доступним для всіх розробників, повідомляє Engadget.

З самого початку багато користувачів Threads вимагали запровадження загальнодоступного API, щоб розробники могли інтегрувати соціальну мережу зі своїми інструментами. Наприклад, API буде дуже корисним для таких платформ, як WordPress, щоб автоматично ділитися новими публікаціями в обліковому записі Threads. На щастя, за кілька місяців це нарешті стане реальністю.

Наразі функціональність Threads API дещо обмежена, програми сторонніх розробників можуть публікувати дописи, переглядати та керувати відповідями й взаємодією з їхніми дописами. Це дало змогу інтегрувати Threads із програмним забезпеченням для керування соціальними мережами, таким як Hootsuite і Sprout Social. Threads API також дозволив агрегатору технічних новин Techmeme автоматично публікувати публікації на платформі.

Такі інструменти широко використовуються брендами, маркетологами та користувачами, які використовують розширену аналітику й інші спеціалізовані можливості. У Meta припускають, що творці можуть бути зацікавлені у використанні нового Threads API для власної унікальної інтеграції з платформою.

У компанії мало розповідають про свої майбутні плани щодо Threads API або про те, чи буде він коли-небудь підтримувати клієнтські програми сторонніх розробників, як це зробив Twitter до придбання платформи Ілоном Маском.

API також може відіграти певну роль у планах Meta щодо fediverse, хоча у компаніїй заявили, що плани зробити Threads сумісними із децентралізованими платформами ще рано реалізувати.

Раніше ми писали, що Meta пропонує деяким користувачам тисячі доларів за умови, якщо їхній контент стане «вірусним» у Threads. Виплати є частиною нової бонусної програми лише за запрошеннями, яка винагороджує творців у найновішому застосунку Meta.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.