ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Meta тестує вільне розміщення віртуального екрана, схоже на Vision Pro, для гарнітур Quest

author avatar ProIT NEWS

Компанія Meta тестує нову функцію для своїх гарнітур Quest, яка дозволяє вільно розміщувати вікна, подібно до Apple Vision Pro.

Як повідомляє The Verge, багатозадачність із кількома вікнами є частиною Meta Horizon OS (раніше Meta Quest OS) уже кілька років, але наразі вона підтримує лише три віртуальні вікна, закріплені поруч.

RoadtoVR вказує на цю експериментальну функцію у версії 67 публічного тестового каналу Meta Quest.

Це наближає Quest 3 до просторових обчислень Apple, коли він використовується в режимі змішаної реальності, але з відео, здається, він працює не зовсім так. Ви можете вільно переміщати до трьох вікон із 2D-програм (наприклад, браузера або вікон ОС, як-от ваша бібліотека та налаштування) у своєму просторі та залишати ще три на док-станції.

Інші демонстрації припускають, що вікна запам’ятають своє розташування лише на обмеженій відстані та повернуться до стандартних положень, якщо ви зміните орієнтацію.

Також оновлення дає змогу перемикатися між вигнутими та плоскими вікнами.

Apple Vision Pro дозволяє переміщати вікна в будь-якому просторі, в якому ви перебуваєте, і тримати їх заблокованими навіть під час руху й після того, як ви знімете гарнітуру. Таким чином, ви можете розташувати вікно поруч із холодильником, а інше – поруч із телевізором у вітальні, а потім ходити до вікон і від них так, наче це справжні об’єкти.

Останнім часом реклама підкреслює потенціал продуктивності Quest 3 не лише в іграх. Хоча гарнітура Meta може поки що не впоратися з цим із таким же шиком, як Vision Pro, враховуючи, що вона коштує на $3000 менше, це насправді не обов’язково.

Раніше ProIT повідомляв, що Meta бреше вам у новій рекламі Quest VR.

Читайте також на ProIT: Meta розробляє нову мультимодальну модель ШІ Chameleon, щоб конкурувати з GPT-4o OpenAI.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.