ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft анонсує першу збірку Windows 10 Beta із 2021 року

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft знову відкрила канал бета-версії Windows 10 і просить інсайдерів приєднатися, щоб отримати нову бета-версію у найближчі тижні, повідомляє Bleeping Computer.

Оголошення з’явилося через 3 роки після того, як остання збірка Windows 10 була випущена для інсайдерів у каналах Beta та Release Preview у 2021 році.

Інсайдери Windows 10, які прагнуть випробувати нові функції, щойно вони стануть доступними, повинні приєднатися або переключитися на бета-канал.

Для цього слід перейти у «Параметри» > «Оновлення та безпека» > «Програма оцінювання Windows» і вибрати бета-канал, клацнувши на поточному каналі ознайомлення, щоб перейти на сторінку налаштувань і повний список каналів для ознайомлення.

«Сьогодні ми відкриваємо бета-канал для інсайдерів Windows, які зараз використовують Windows 10. Це дозволить нам випробувати нові функції для Windows 10 версії 22H2 з інсайдерами, перш ніж випустити їх для всіх користувачів Windows 10», – заявила команда Windows Insider.

У Microsoft повідомили, що не будуть автоматично оновлювати пристрої Insider, які підключаються до бета-каналу, до Windows 11, навіть якщо вони відповідають мінімальним системним вимогам, – оновлення Windows 11 залишається опцією.

Канали Windows Insider
Канали Windows Insider. Джерело: Microsoft

Оновлення Windows 11 при перемиканні каналів

​Перехід на канали Canary або Dev оновить ваш ПК до останньої збірки Windows 11, доступної для цих каналів.

Хоча користувачі мають короткий період для повернення до Windows 10, повернення до бета-каналу або Windows 10 потребує чистої інсталяції.

З іншого боку, користувачі, які не відповідають системним вимогам Windows 11, не зможуть перейти на канали Canary або Dev, оскільки ці канали призначені виключно для збірок Windows 11 Insider Preview.

«Інсайдери бета-каналу, які хочуть першими отримувати функції, які поступово розгортаються для вас, можуть увімкнути опцію отримання  останніх оновлень, оскільки вони доступні через «Налаштування» > «Оновлені та безпека» > «Центр оновлення Windows. З часом ми збільшимо кількість розгортань функцій для всіх з увімкненим перемикачем. Якщо ви залишите цей перемикач вимкненим, нові функції поступово розгортатимуться на вашому пристрої з часом, коли вони будуть готові», – інформує Microsoft.

Windows 10 22H2, остання версія, отримуватиме щомісячні випуски оновлень безпеки до 14 жовтня 2025 року, коли завершиться підтримка Windows 10.

Опитування Valve у травні 2024 року показує, що понад 50% комп’ютерів Windows все ще працюють під керуванням Windows 10, тоді як статистичні дані StatCounter про частку ринку Windows показують 68%.

Нещодавно ми повідомляли, що Windows 10 пропонує пряме оновлення до Windows 11 23H2 для більшої кількості користувачів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.