ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft додає інструмент оцінки коду до .NET Upgrade Assistant

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft розширила свій .NET Upgrade Assistant – інструмент, який допомагає розробникам оновити .NET Framework до .NET 8 або між версіями .NET Core за допомогою функцій оцінки коду. Про це повідомляє InfoWorld.

.NET Upgrade Assistant, доступний як розширення Visual Studio або як інструмент командного рядка, тепер містить інструмент оцінки коду, який сканує ваше рішення на рівні вихідного коду, повідомили у Microsoft. Оцінка коду визначає потенційні проблеми та залежності, які можуть стати проблемою під час процесу оновлення.

Інформаційна панель представляє огляд проблем, класифікує їх за ступенем серйозності та надає оцінку зусиль, необхідних для усунення кожної проблеми.

Проблеми можуть надавати точні місця у вихідному коді, де було виявлено проблеми, що полегшує пошук несправностей і виправлення залежностей. Розробники можуть перейти до рядка, який вимагає уваги, вирішити проблеми та позначити їх як вирішені. Також надаються посилання на документацію, найкращі практики й обговорення спільноти.

Розробники, які встановлюють розширення Visual Studio, можуть аналізувати програми в IDE. Користувачі інструменту командного рядка можуть відкрити вікно терміналу та перейти до каталогу, який містить проєкт, який шукають для аналізу.

Як інструмент командного рядка, так і розширення Visual Studio дають змогу розробникам зберігати результати аналізу у різних форматах, щоб звітом можна було поділитися з іншими.

Читайте також на ProIT: Microsoft представляє попередній перегляд гібридного розгортання Azure Logic Apps та вбудованих дій C#.

А ще ми повідомляли, що майже 20% SQL Server не підтримуються Microsoft.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.