ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft Edge стає швидшим

author avatar ProIT NEWS

Останнє вдосконалення Microsoft Edge забезпечує більшу швидкість і продуктивність. Про це йдеться у блозі Microsoft Edge.

У межах внутрішнього проєкту WebUI 2.0 корпорація Microsoft переписує багато елементів інтерфейсу веббраузера Edge для скорішого завантаження.

Панель Browser Essentials була першим компонентом, який було перероблено. У Microsoft повідомили, що тепер вона на 42% швидша для користувачів Edge і на цілих 76% швидша для тих, хто використовує пристрій без SSD або з менш ніж 8 ГБ оперативної пам’яті.

Незважаючи на те, що Microsoft Edge є рідною програмою для настільного комп’ютера, такі елементи, як сторінка нової вкладки, сторінки налаштувань, бічні панелі та інші інтерфейси браузера, по суті, є вбудованими вебсторінками.

Ці вбудовані перегляди мають ту саму проблему, що й багато звичайних вебсайтів і вебзастосунків – для повного завантаження важливих кнопок і меню може знадобитися деякий час. Google Chrome, Mozilla Firefox та більшість інших браузерів також мають поєднання рідних і вебінтерфейсів (весь інтерфейс Firefox оформлено за допомогою CSS).

Зараз Microsoft працює над оновленням панелі «Вибране», яка має бути приблизно на 40% швидшою, а інші компоненти будуть перероблені протягом найближчих місяців.

У дописі в блозі корпорація також заявила:

«У цьому проєкті ми створили абсолютно нову архітектуру розмітки, яка мінімізує розмір наших пакетів коду та кількість коду JavaScript, який виконується під час ініціалізації інтерфейсу користувача. Ця нова внутрішня архітектура інтерфейсу є більш модульною. Тепер ми покладаємося на сховище вебкомпонентів, налаштованих на продуктивність сучасних вебдвижків».

Приємно бачити, що Edge став трохи швидшим і чуйнішим, але видалення всього непов’язаного сміття, яке накопичувалося роками (наприклад, ігор на бічній панелі та хижацьких кредитів BNPL), також підвищить продуктивність і зручність використання. Проте, ймовірно, цього не станеться, тому спробуйте насолоджуватися швидшим інтерфейсом.

Ви також можете спробувати перейти на Firefox, який перевершує Chrome та Edge у деяких тестах продуктивності та має набагато менше роздутих функцій.

Раніше ProIT повідомляв, що корпорація Microsoft скасувала оновлення Microsoft Edge 122.0.2365.63 після того, як користувачі повідомили про помилку «Недостатньо пам’яті».

Також ми писали, що патч Microsoft за січень 2024 року виправляє 49 вразливостей і 12 помилок RCE.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.