ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft оголошує про припинення синхронізації драйверів WSUS

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft проходить етапи припинення підтримки функцій Windows та іншого програмного забезпечення і служб, які вона виробляє. На черзі — компонент Windows Server Update Services, а саме синхронізація драйверів.

Синхронізація драйверів WSUS дає системним адміністраторам зручний спосіб синхронізувати оновлення драйверів між мережевими пристроями. Але тепер Microsoft припиняє синхронізацію вказаних драйверів.

Як це часто буває, причиною припинення підтримки у корпорації називають низький рівень використання. З огляду на те, що показники використання WSUS (34% користувачів) не такі низькі, як можна було б очікувати, припинення підтримки, можливо, дещо дивує, повідомляє Beta News.

Оголошуючи про плани у блозі Windows IT Pro, Пол Рід із Microsoft зазначив:

«Якщо ви використовували оновлення синхронізації драйверів через Windows Server Update Services (WSUS), то, можливо, вже знаєте про новітні хмарні служби драйверів. Багато хто вже користується перевагами керування оновленнями драйверів за допомогою хмари Microsoft. Це означає, що незабаром ми припинимо підтримку синхронізації драйверів WSUS.

Дякуємо всім, хто брав участь у нашому опитуванні щодо припинення синхронізації драйверів WSUS. Ваш внесок допоміг нам спланувати оптимальний перехід для вас і вашої організації. З учасників, які використовують WSUS, лише 34% повідомили, що вони використовують його для синхронізації драйверів. Більшість із респондентів зазначили, що впроваджують інше рішення та не очікують жодних проблем із припиненням підтримки. Лише 8% учасників висловили занепокоєння щодо потенційних наслідків припинення підтримки, тож ми хочемо допомогти всім підготуватися».

У Microsoft повідомили, що синхронізацію драйверів WSUS планується припинити 18 квітня 2025 року. Компанія продовжить надавати драйвери в каталозі Microsoft Update, але імпортувати їх у WSUS буде неможливо.

Пакети драйверів пристроїв пропонуються як альтернативний засіб розповсюдження драйверів у мережі.

Перегляньте публікацію у блозі Microsoft, щоб отримати додаткові відомості та корисні посилання.

Читайте також на ProIT: Microsoft представляє попередній перегляд гібридного розгортання Azure Logic Apps та вбудованих дій C#.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.