ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft Outlook тепер може надсилати текстові повідомлення на Android

author avatar ProIT NEWS

Microsoft Outlook для Android – це повнофункціональна програма електронної пошти та календаря, але також є Outlook Lite для пристроїв нижчого класу. Як повідомляє HowToGeek, останній застосунок тепер додає цікаву функцію – підтримку SMS-повідомлень.

Outlook Lite – це модифікована версія програми Outlook, створена для пристроїв нижчого класу та менш надійних мережевих з’єднань, у якій відсутні деякі функції й спеціальні налаштування порівняно із повною програмою Outlook.

Корпорація Microsoft оголосила, що тепер Outlook Lite може функціонувати як SMS-клієнт, що дозволяє відображати, надсилати й отримувати текстові повідомлення за допомогою вашого номера телефону.

Текстові повідомлення доступні на новій вкладці «SMS» в Outlook Lite. Повідомлення впорядковуються за категоріями, як-от «Особисті» та «Рекламні».

Microsoft зазначила у блозі:

«SMS інтегровано з вашою електронною поштою, календарем і контактами, тому ви можете залишатися на зв’язку зі своїми контактами в одній програмі».

Поточна інтеграція не зовсім інтегрована з рештою Outlook: це просто всі ваші SMS-повідомлення в іншій вкладці.

У корпорації заявили, що працюють над кращою інтеграцією з електронною поштою та календарем, хмарним резервним копіюванням повідомлень і розширеними функціями безпеки. Було б цікаво побачити об’єднану папку «Вхідні» з електронною поштою та SMS-повідомленнями, але це може не працювати належним чином.

Варто зазначити, що вказана інтеграція SMS не працюватиме з повідомленнями, надісланими й отриманими через RCS. Новіша технологія RCS, яку використовують Google Messages і кілька інших програм, не має відкритого API, тому такі програми, як Outlook, не можуть отримати доступ до повідомлень RCS, як це можна зробити з SMS.

Нова інтеграція також недоступна у звичайній програмі Outlook. Поки невідомо, чи вона коли-небудь з’явиться в цій версії.

Цікаво, що Outlook Lite додає інтеграцію SMS після того, як інші популярні програми обміну повідомленнями відмовилися від неї.

Так, Facebook Messenger видалив інтеграцію SMS у вересні 2023 року після того, як раніше дозволив людям бачити їхні SMS-розмови разом із повідомленнями, надісланими через Facebook. Signal почав видаляти підтримку SMS у 2022 році, посилаючись на плутанину з користувачами та відсутність підтримки шифрування.

Ви можете завантажити Outlook Lite із магазину Google Play. Однак він доступний лише на пристроях Android.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft стає суворішою щодо спаму в Outlook.

Читайте також на ProIT: Microsoft виправляє проблеми з клієнтами Outlook, які не синхронізуються через Exchange ActiveSync.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.