ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft підтверджує численні проблеми в оновленнях безпеки Windows 11 2024

author avatar ProIT NEWS

Оновлення Windows 11 надходять двічі на місяць та іноді містять помилки.

Цього місяця у Windows 11 з’явилися три нові проблеми. Серед них проблема з оновленням випуску Windows 11, невдачі із запуском Photos та високе використання ЦП хостом взаємодії між пристроями (CDEH), повідомляє Windows Latest.

Користувачі Windows 11 Pro не можуть оновитися до Enterprise

Після інсталяції оновлення KB5036893 (квітневого оновлення безпеки) користувачі Windows 11 Pro не змогли оновитися до версії Enterprise. Не вдалося виконати операцію оновлення. Планувальник завдань повідомив про помилку «Відмовлено в доступі» з кодом помилки 0x80070005.

Після трьох послідовних оновлень безпеки, випущених у квітні, травні та червні 2024 року, проблема не зникає. Microsoft все ще працює над вирішенням проблеми та може випустити виправлення з додатковим оновленням у червні 2024 року або пізніше.

Не вдається запустити програму Photos

Якщо ви оновили програму Microsoft Photos із магазину Windows 4 червня 2024 року або пізніше, у вас можуть виникнути проблеми із запуском. Програма не запускається належним чином, відображається екран завантаження, а потім раптово завершується збій.

Корпорація Microsoft оновила свою офіційну сторінку, щоб повідомити про цю проблему, яка існує в застосунку Photos версії 2024.11050.29009.0 і новіших.

Ця проблема виникає, якщо увімкнути політику «Заборонити користувачам, які не є адміністраторами, інсталювати упаковані програми Windows» або еквівалентну політику BlockNonAdminUserInstall постачальника послуг конфігурації (CSP).

Обидва сценарії потребують налаштування політики, тому це не впливає на користувачів Windows 11 Home. Тим часом це оновлення вразило всі клієнтські випуски Windows 11 (22H2 і 23H2).

Оскільки 18 червня 2024 року корпорація Microsoft повідомила і вказала цю проблему на сторінці здоров’я, її вирішення може зайняти кілька тижнів, можливо, з подальшим необов’язковим оновленням.

Високе використання ЦП хостом між пристроями (CDEH)

Cross Device Experience Host – це додатковий пакет, який допомагає ПК і телефону краще спілкуватися. Нещодавно випущені функції, як-от «Використовувати як підключену камеру» та «Отримувати сповіщення про нові фотографії», покладаються на нього.

нові керовані мобільні налаштування у Windows 11

Однак багато користувачів стикалися з високим завантаженням процесора під час запуску цього процесу у збірці Windows 11.

Інженер Microsoft відповів на цю проблему на Feedback Hub і запевнив, що компанія працює над виправленням.

Microsoft виправила сумнозвісну «Помилку зображення профілю», яка спричиняла помилку під час зміни зображення, за допомогою оновлення KB5037853.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft підтвердила, що оновлення безпеки Windows від квітня 2024 року порушують VPN-з’єднання між клієнтськими та серверними платформами.

У компанії пояснили, що пристрої Windows можуть зіткнутися з помилками VPN-з’єднання після встановлення оновлення безпеки від квітня 2024 року або попереднього оновлення, не пов’язаного із системою безпеки. Список версій Windows, на які впливає проблема, включає Windows 11, Windows 10, Windows Server 2008 і новіші версії.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.