ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft підтверджує помилку у Windows 11 OneDrive

author avatar ProIT NEWS

Користувачі OneDrive зіткнулися з дивною помилкою у функції «Спільні папки». Ця помилка впливає на доступність спільних папок, які відображаються як ярлики Інтернету (URL-посилання), а не як звичайні папки у Провіднику файлів. Про це повідомляє Windows Latest.

Помилка полягає в тому, що якщо клацнути на спільну папку, ви перенаправляєтесь до вебверсії OneDrive, а не відкриваєте її.

Користувач OneDrive створив допис на форумі Microsoft про цю помилку ще на початку червня. Оскільки проблема почала виникати у тисяч користувачів, Microsoft оновила верхній розділ вебсторінки з оновленням щодо проблеми.

Крім того, що папки відображаються як посилання у Провіднику файлів, багато користувачів не можуть їх синхронізувати. Навіть якщо ви спробуєте додати папку до Моїх файлів, це створить інтернет-ярлик.

Схоже, що проблема пов’язана із синхронізацією та обробкою даних у службі OneDrive.

Дивно, але користувачі звинувачують KB5037853 (оновлення від травня 2024 року) у проблемі OneDrive. Журнали Event Viewer показують помилку, пов’язану з OneDrive після встановлення оновлення. Після цього почала з’являтися проблема зі спільною папкою.

Але це може бути припущенням або окремим інцидентом.

Як вирішити проблему спільної папки в OneDrive?

Хоча це широко поширена проблема, відповідь Microsoft досить стандартна. У верхньому розділі допису на форумі зазначено, що інженери OneDrive працюють над цією проблемою й URL-посилання знову перетворяться на відображення як папки, коли її буде вирішено.

Поки що для доступу до спільної папки доведеться використовувати вебверсію OneDrive, хоча це трохи незручно.

доступ до спільних папок в onedrive web

Отримати доступ до нього через Провідник файлів легше, але на цьому етапі він переспрямує вас лише на вебсторінку OneDrive.

Деякі користувачі також спробували старі добрі засоби: від’єднати обліковий запис і перевстановити OneDrive. На жаль, це не спрацювало, оскільки функція має помилки.

Раніше ми повідомляли, що нова кампанія з розповсюдження зловмисного програмного забезпечення використовує підроблені помилки Google Chrome, Word та OneDrive, щоб обманом змусити користувачів запустити шкідливі «виправлення» PowerShell, які встановлюють зловмисне програмне забезпечення.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.