ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft представляє попередній перегляд гібридного розгортання Azure Logic Apps та вбудованих дій C#

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft покращила свій low-code сервіс для робочих процесів під назвою Logic Apps, додавши вбудовані дії C# та можливість розгортання робочих навантажень на локальних серверах або в інших хмарах, зберігаючи їх керування через Azure. Попередня пропозиція Arc-enabled Logic Apps більше не буде розвиватися, пише Dev Class.

Нова гібридна опція базується на Azure Container Apps, працює на інфраструктурі, керованій клієнтом, і підключається до хмари за допомогою агента Azure Arc. Це означає, що робоче навантаження має локальну обробку, локальне зберігання та доступ до локальної мережі, але може керуватися й моніторитися через портал Azure.

Кент Веар, головний менеджер із продуктів Logic Apps, пояснив, що у разі переривчастого з’єднання робоче навантаження продовжить працювати незалежно від підключення до хмари.

Причини для використання локальних серверів або інших хмар включають міграцію з BizTalk Server, дотримання нормативних вимог, близькість до локальних бізнес-застосунків, edge-застосунків та підтримку мультихмарності.

Microsoft уже пропонувала попередній перегляд Arc-enabled Logic Apps. Також використовувалися Arc та Kubernetes, але архітектура була іншою, використовуючи App Service на Arc замість Container Apps на Arc. Тепер же корпорація зосереджена на рішенні з Container Apps, а старий попередній перегляд більше не буде розвиватися.

Нова гібридна послуга зараз доступна у приватному попередньому перегляді, а публічний попередній перегляд обіцяють пізніше цього літа.

Слід зазначити, що Azure Container Apps на Azure також перебуває у попередньому перегляді, що потребує обережності, адже ці перегляди не підтримуються для використання у продукції.

Як повідомляють у корпорації, наразі нова функція підтримується тільки в Azure Portal.

Іншим покращенням у попередньому перегляді для Logic Apps є додавання вбудованих дій C#, хоча лише для дорожчого стандартного плану. Це означає, що розробники можуть додавати код .NET у конструктор Logic Apps. Це полегшує подолання обмежень підходу low-code шляхом додавання користувацької логіки.

Додавання коду C# як вбудованої дії в логічну програму. Джерело: Microsoft

Поширене питання – в чому різниця між Logic Apps та Power Automate, який також є інструментом для автоматизації робочих процесів?

Microsoft має статтю на цю тему, де пояснюється, що Power Automate побудований на основі Logic Apps, але призначений для користувачів Office 365, тоді як Logic Apps орієнтовані на розробників та ІТ-адміністраторів і підтримують Visual Studio та VS Code, а також вебдизайнерів.

Logic Apps використовують деякі з тих самих конекторів, що й Power Platform. Більшість конекторів Power Automate або Power Apps працюють із Logic Apps. Доступні сотні конекторів, що дозволяють підключення до багатьох сервісів Azure і Microsoft 365, GitHub, а також сторонніх сервісів, таких як Adobe Acrobat Sign, Amazon S3, Salesforce, Dropbox та багатьох інших.

Читайте також на ProIT, що майже 20% SQL Server не підтримуються Microsoft.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.