ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Microsoft призупиняє розгортання Windows 11 24H2

author avatar ProIT NEWS

Microsoft нещодавно тестувала останню версію Windows 11 (24H2), але тепер ці зусилля раптово призупинені. Корпорація дозволяла інсайдерам випробувати версію 24H2 через канал бета-версії, але зараз вилучає програмне забезпечення з цього каналу й обіцяє незабаром відновити розгортання. Про це повідомляє ExtremeTech.

У Microsoft не повідомили про причини такого рішення.

«Ми тимчасово призупиняємо розгортання Windows 11 версії 24H2 на Release Preview Channel. Розгортання буде відновлено найближчими тижнями», – йдеться у повідомленні.

У попередньому оновленні зазначалося, що не всі інсайдери вважали 24H2 доступним, оскільки Microsoft виконувала повільне розгортання, але зараз воно призупинено.

Windows 11 24H2 була випущена для попереднього перегляду 22 травня, тож вона була в руках тестувальників лише кілька тижнів.

Версія 24H2, як повідомляється, має багато помилок, що, ймовірно, і є причиною тимчасової паузи. Інсайдери, які використовують попередню версію програмного забезпечення, очікують помилок (це частина досвіду), але, можливо, помилок, які виникли в 24H2, було забагато навіть для перших користувачів.

Сайт повідомляє про низку проблем, з якими люди стикаються із Windows 11 24H2. Зокрема, йдеться про нестабільність в іграх, помилки зі шпалерами, спливаючі вікна, помилки DLL, зависання програм на кшталт Word і мляву загальну продуктивність. Це звучить як гігантський головний біль, навіть для тестування, тому Microsoft відклала його розгортання.

Однак це не завдає шкоди корпорації, оскільки Windows 11 24H2 буде масштабним оновленням для Windows і воно повинно вийти через кілька місяців. Тому, враховуючи його розмір, обсяг і графік запуску, можна очікувати, що до того часу помилки будуть виправлені.

Windows 11 24H2 є найважливішим оновленням ОС у 2024 році. Спочатку воно було достатньо великим, щоб Microsoft розглядала можливість назвати його Windows 12.

Оновлення запровадить багато нових функцій. Зокрема, менше перезавантажень після оновлень, шифрування BitLocker буде увімкнено за замовчуванням на всіх нових інсталяціях, а деякі сторонні програми меню «Пуск» і панелі завдань можуть бути викинуті.

Безсумнівно, буде багато й оновлень, пов’язаних зі штучним інтелектом, оскільки Microsoft прагне глибше інтегрувати свого ШІ-помічника Copilot.

Читайте також на ProIT: Microsoft анонсує першу збірку Windows 10 Beta із 2021 року.

Нещодавно ми повідомляли, що Windows 10 пропонує пряме оновлення до Windows 11 23H2 для більшої кількості користувачів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.