ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft у Китаї забороняє Android: персонал змушують перейти на iPhone

author avatar ProIT NEWS

У межах загальної кампанії безпеки Microsoft у Китаї повідомила співробітникам, що всі вони повинні будуть відмовитися від смартфонів на Android та перейти на iPhone. Про це повідомляє AppleInsider.

Оскільки уряд Китаю неодноразово заявляв, що забороняє iPhone (але по факту не зовсім), тепер місцевий Microsoft робить протилежне.

Відповідно до внутрішньої заяви корпорації, з якою ознайомився Bloomberg, увесь її персонал у Китаї повинен перейти на iPhone вже з вересня 2024 року.

У записці сказано, що персонал, який використовує смартфони на Android, включно із продукцією китайських компаній Huawei або Xiaomi, отримає iPhone 15.

Повідомляється, що Microsoft встановлює пункти прийому iPhone на своїх підприємствах у Китаї. Важливо, що компанія робить це й у Гонконзі.

Одна з проблем, яка спонукає до переходу, стосується того, що Google Play Store недоступний на материковому Китаї, але він є у Гонконзі. Тож власникам Android на материковому Китаї доводилося використовувати платформи застосунків від Huawei або Xiaomi. Зараз же Microsoft заблокувала доступ до цих сайтів.

Оскільки Apple iOS App Store доступний у Китаї, планується, що всі співробітники, які переходять на iPhone, зможуть використовувати менеджер паролів Microsoft Authenticator, а також його програму Identity Pass.

У Microsoft не розкривають, скільки співробітників вони мають у Китаї. Але техгігант працює у країні з 1992 року і каже, що їхня найповніша дочірня компанія та найбільший науково-дослідний центр за межами Сполучених Штатів розташований саме в Китаї. Тільки в цьому дослідницькому центрі працює понад 6000 інженерів і вчених.

Окремо у травні 2024 року корпорація додала підтримку ключів доступу. Замість паролів і звичайної автентифікації ключі доступу означають, що програма може використовувати Face ID iPhone для біометричної автентифікації.

Раніше ProIT повідомляв, що WhatsApp для iOS отримує підтримку ключів доступу.

Також ми розповідали, як ділитися паролями або ключами доступу зі свого iPhone, iPad або Mac.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.