ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft відкладає запуск функції Recall через проблеми безпеки

author avatar ProIT NEWS

Наступного тижня корпорація Microsoft планує випустити свої нові ПК Copilot+ без функції Recall, повідомляє Reuters.

Recall тепер буде доступний лише для попереднього перегляду у програмі Windows Insider Program (WIP) у найближчі тижні. Раніше планувалося, що функція буде доступна для користувачів ПК Copilot+ вже 18 червня.

Після отримання відгуків про Recall від спільноти Windows Insider компанія планує зробити попередній перегляд Recall доступним для всіх ПК Copilot+.

«Це рішення ґрунтується на нашому прагненні забезпечити надійний, безпечний і надійний досвід для всіх клієнтів і вивчити додаткові відгуки, перш ніж зробити цю функцію доступною для всіх користувачів ПК Copilot+», – повідомила компанія.

Комп’ютери Copilot+ – це категорія персональних комп’ютерів із функціями штучного інтелекту (AI), які були представлені у травні.

Невдовзі після анонсу цієї функції виникли проблеми щодо конфіденційності. Деякі користувачі соціальних мереж висловлювали побоювання, що вона може сприяти шпигунству, а Ілон Маск назвав цю функцію епізодом із Чорного дзеркала.

Рішення Microsoft відкласти Recall було ухвалено відразу після того, як віцеголова і президент корпорації Microsoft Бред Сміт звітував перед Комітетом внутрішньої безпеки Палати представників. Сміт сказав, що Microsoft ставить безпеку понад усе в межах своєї ініціативи безпечного майбутнього (SFI).

«Це важливіше навіть за роботу компанії над штучним інтелектом», – сказав посадовець.

Сміт також повідомив, що Microsoft зробить безпеку обов’язковою частиною свого процесу перевірки кожні 2 роки для всіх співробітників.

«Питання кібербезпеки будуть враховуватись у щорічних бонусах і компенсаціях для кожного працівника», – повідомив Сміт.

Що не так із Recall від Microsoft? Читайте на ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.