ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Менеджер паролів Google нарешті дозволяє ділитися паролями з близькими

author avatar ProIT NEWS

Менеджер паролів Google тепер дозволяє ділитися паролями з членами родини, хоча й обмежено, повідомляє Android Authority.

«Завдяки цій новій функції тепер ви можете безпечно ділитися своїми паролями зі своєю сімейною групою в Менеджері паролів Google. Коли ви поділитеся паролем, члени вашої сім’ї отримають його копію в Менеджері паролів Google і зможуть ним користуватися», – йдеться у повідомленні компанії.

Google вперше анонсувала цю функцію в лютому 2024 року у межах Дня безпечного Інтернету, але нарешті вона запроваджує цю функцію в межах оновлення версії 24.20 сервісів Google Play у травні 2024 року.

Спільний доступ до пароля суворо обмежений членами сімейної групи, тому вам потрібно буде створити її та додати будь-яких учасників, щоб використовувати її.

Якщо у вас є сімейна група, то у менеджері паролів Google має з’явитися кнопка «Поділитися». Однак Android Authority зазначив, що ця функція ще не увімкнена в настільній версії Chrome.

Читайте також на ProIT: Вбудований у браузер Google Chrome інструмент безпеки паролів Safety Check тепер автоматично працює у фоновому режимі.

Вас також може зацікавити, як захистити своє цифрове життя за допомогою трьох безкоштовних інструментів від pCloud.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.