ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

На Devoxx Ukraine 2023 обговорять штучний інтелект та задонатять на рюкзаки для парамедиків

author avatar ProIT NEWS

Головною темою найбільшої міжнародної технологічної конференції Devoxx Ukraine 2023 стане штучний інтелект: «AI – Friend or Foe?»

За пів року активного використання ШІ призвів до певних змін в індустрії, тому саме час відійти від поверхневих дискусій та розглянути інші багатогранні можливості впровадження цієї інновації.

«Штучний інтелект має потенціал стати цінним союзником у розвʼязанні складних проблем. Разом ми спробуємо розкрити суть ШІ, встановити корисні знайомства й осягнути майбутнє, в якому технології є справжнім другом людства. У цьому нам допоможуть топові спікери технологічного ринку», – зазначають організатори Devoxx Ukraine 2023.

Головні теми цьогорічної Devoxx Ukraine:

Дослідження трансформаційного потенціалу ШІ в IT-галузі.

Поза хайпом: реальний вплив ШІ на розробку програмного забезпечення.

Друг чи ворог? Орієнтуємось у складних відносинах між AI та людською креативністю.

Як розробники можуть використовувати потужність ШІ для впровадження та розвитку інновацій.

AI: каталізатор еволюції чи загроза для робочих місць? Дослідження впливу на IT-галузь.

Участь у конференції буде цікава ІТ-фахівцям, які цікавляться темою ШІ та застосовують чи тільки планують використовувати його на практиці.

Учасники Devoxx Ukraine 2023 зроблять свій внесок у майбутню перемогу. Кожен донат, що є квитком на івент, буде витрачено на придбання й укомплектування медичних рюкзаків для парамедиків, які допомагають нашим захисникам протистояти російській агресії. Цю ініціативу організатори проводять у колаборації з Благодійним фондом «Лелека», який уже багато років постачає медичне обладнання, що рятує життя.

Devoxx – щорічна найбільша міжнародна технологічна конференція. Захід об’єднує тисячі учасників та десятки спікерів: досвідчених інженерів, архітекторів, справжніх Developer Advocates і Java Champions із країн Західної Європи, США, Канади, України й інших регіонів.

Розширене сімейство Devoxx щорічно приймає понад 20 тисяч розробників із Бельгії, Великобританії, Франції, Польщі, Марокко, Греції та ще 14 міст VoxxedDays по всьому світу.

Програма конференції традиційно охоплюватиме такі треки: Java, Server Side Java, People & Culture, Build & Deploy, Architecture, UI & UX, Data & AI, Development Practices, Security й інші актуальні напрями.

В Україні Devoxx конференція вперше пройшла за підтримки EPAM у 2018 році. Відтоді компанія підтримує цей захід з обміну думками та досвідом для зрілих розробників.

У попередні роки конференція зазвичай проводилась у режимі офлайн і налічувала близько 1000 слухачів та десятки всесвітньо відомих спікерів. Цьогоріч благодійний захід відбудеться 22 вересня в онлайн-форматі.

Другий рік поспіль 100% коштів від продажу квитків спрямують на допомогу захисникам України. Минулого року благодійний захід проходив у колаборації з Фондом Сергія Притули. Тоді було зібрано €53 тисячі на 20 дронів DJI MAVIC.

Щоб приєднатися до події, необхідно зробити донат від €10. Долучайтесь і дізнайтеся більше про захопливий світ AI!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.